آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » افتتاح نمایشگاه مسیر تاریکی/ امام جمعه کوهبنان : افراد باید با به کارگیرى نیروى تکوینى الهى، در برابر همه عوامل انحراف ایستادگى نمایند.
  • پنج شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۲ / ساعت ۰۷:۰۸:۱۸
  • شناسه خبر: 10009
افتتاح نمایشگاه مسیر تاریکی/ امام جمعه کوهبنان : افراد باید با به کارگیرى نیروى تکوینى الهى، در برابر همه عوامل انحراف ایستادگى نمایند.

72 عارف : افتتاح نمایشگاه مسیر تاریکی نمایشگاه «مسیر تاریکی » که عوامل انحراف و اغفال جوانان در مسیر ویرانگر اعتیاد را  به نمایش گذاشته است  به همت جوانان ولایتمدار هیئت ام الائمه  شهرستان کوهبنان و باهمکاری حوزه شهری شهداء  و نیروی انتظامی کوهبنان در جوار بقعه متبرکه امامزاده سلیمانشاه کوهبنان برپا گردیده است . […]

72 عارف : افتتاح نمایشگاه مسیر تاریکی

نمایشگاه «مسیر تاریکی » که عوامل انحراف و اغفال جوانان در مسیر ویرانگر اعتیاد را  به نمایش گذاشته است  به همت جوانان ولایتمدار هیئت ام الائمه  شهرستان کوهبنان و باهمکاری حوزه شهری شهداء  و نیروی انتظامی کوهبنان در جوار بقعه متبرکه امامزاده سلیمانشاه کوهبنان برپا گردیده است . از دیشب پذیرای بازدیدکنندگان بود .

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که  با حضور حجت الاسلام و المسلمین عباس صالح نیا  امام جمعه ، سرهنگ کردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و یونس سالاری جانشین فرماندهی انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان کوهبنان ساعت 10 دیشب چهارشنبه 26 تیر ماه 92 برگزار شد امام جمعه کوهبنان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری 72 عارف گفت : اعتیاد به مواد مخدّر یکى از شایع ترین آسیب هاى اجتماعى جهان معاصر و از جمله ایران است، به گونه اى که اگر ادعا شود اعتیاد به مواد مخدّر یکى از بحران هاى اصلى دنیاى کنونى است و به صورت یک معضل جهانى روز درآمده، اغراقى صورت نگرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین عباس صالح نیا ادامه داد  مصرف مواد مخدّر با توجه به آمار و ارقام موجود، به ویژه از سوى نسل جوان، به حدّى است که شنیدن آن براى هر انسان منصف و با وجدانى دردناک و آزاردهنده است. بى اعتنا بودن نسبت به این معضل اجتماعى به یقین آسیب هاى جبران ناپذیر و پیامدهاى ویران گرى براى خانواده ها، کشورها و جامعه جهانى به دنبال خواهد داشت.بنابراین، هر یک از ما به عنوان عضوى از این جامعه، وظیفه داریم در راه مقابله با این مشکل اجتماعى و بیمارى قرن، به طور جدّى وارد میدان شویم و در حدّ توان خود گامى برداریم.

 امام جمعه و مسئول شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوهبنان  ضمن تقدیراز همه برگزار کنندگان این نمایشگاه  خاطر نشان کرد گرچه ما هم عواملى را که روان شناسان و جامعه شناسان در ارتکاب جرایم و از جمله استعمال مواد مخدّر و اعتیاد برشمرده اند، مى پذیریم و براى آن ها نقش و تأثیر بسزایى قایلیم و از این رو، لازم مى دانیم که هم از طرف اعضاى جامعه و هم مسؤولان، عوامل مولّد جرم در جامعه مورد شناسایى قرار گیرند و اقدامات اجتماعى لازم براى پیش گیرى جرم و انحرافات صورت گیرد، ولى معتقدیم که هیچ یک از این عوامل یا مجموع این ها نمى توانند عامل تعیین کننده اى براى رفتار انحرافى و کج روى افراد به حساب آیند، به طورى که توجیه کننده رفتار انحرافى او باشند.
پس باید افراد باور داشته باشند که با وجود همه این عوامل و شرایط مناسب براى گرایش به اعتیاد و مصرف مواد مخدّر، مى توانند با به کارگیرى نیروى تکوینى الهى، در برابر همه عوامل انحراف ایستادگى نمایند و دامان خود را از آلوده شدن به آن دور دارند.

این نمایشگاه دارای  10 غرفه  در زمینه نقش دوستان در انحراف به سوی اعتیاد و قلیان و مضرات آن عوامل موثر در تشدید انحرافات و غرفه های فرهنگی و عرصه ی محصولات فرهنگی مربوطه می باشد .

لازم به ذکر است که این نمایشگاه به مدت 10 روز از تاریخ 26 تیرماه  تا 5 مرداد ماه 92 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱