آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » راه‌اندازی حوزه بسیج ادارات در کوهبنان
  • شنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۲ / ساعت ۱۰:۱۷:۵۶
  • شناسه خبر: 10451
راه‌اندازی حوزه بسیج ادارات در کوهبنان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوهبنان خبرداد : راه‌اندازی حوزه بسیج ادارات در  کوهبنان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوهبنان گفت: حوزه بسیج ادارات در شهرستان  راه‌اندازی شده است. سرهنگ کردی  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار 72عارف در  کوهبنان اظهار کرد: تلاش برای اجرای عدالت، تعمیق و دفاع از آموزه‌های انقلاب اسلامی و […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوهبنان خبرداد :

راه‌اندازی حوزه بسیج ادارات در  کوهبنان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوهبنان گفت: حوزه بسیج ادارات در شهرستان  راه‌اندازی شده است.

سرهنگ کردی  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار 72عارف در  کوهبنان اظهار کرد: تلاش برای اجرای عدالت، تعمیق و دفاع از آموزه‌های انقلاب اسلامی و جلوگیری از رسوخ فرهنگ بیگانگان، تلاش برای کارآمدی نظام در سه حوزه ادارات و ایجاد وحدت و همدلی بین ادارات معتقد به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه از جمله رسالت‌های بسیج ادارات است.

وی اظهار کرد: در حوزه رسالت و اهداف راهبردی سازمان بسیج ادارات تاکنون 6 پایگاه بسیج ادارات در سطح شهرستان کوهبنان راه‌اندازی شده است که  پایگا  در شهر  کوهبنان فعالیت می‌کنند.

این مسئول اضافه کرد: حوزه بسیج ادارات شهید دکتر بهشتی در فرمانداری   کوهبنان راه‌اندازی شده که اعضای آن متشکل از روساء، کارکنان و کارمندان ادارات شهرستان  کوهبنان هستند.

فرمانده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوهبنان تصریح کرد : در حوزه  بسیج ادارات طرح شجره طیبه صالحین حلقه‌های ویژه بسیجیان کارمند در قالب انجمن‌های کارگری و کارمندی بر اساس مهارت‌ها و توانمندی‌های اعضا سازماندهی شده است که در زمینه ارتقای توان بصیرتی، دینی و اعتقادی در حوزه‌‌های تخصصی به بحث و تبادل‌نظر می‌پردازند.

سرهنگ پاسدار اکبر کردی  گفت: تشکیل جلسات انجمن‌های طرح شجره طیبه صالحین در قالب انجمن کارگری  و کارمندی ، محفل انس با قرآن هفتگی و ارائه آموزش‌های دوره‌ای برای اعضا از جمله فعالیت‌های بسیج ادارات شهید دکتر بهشتی سپاه  کوهبنان است.

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹