آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » بازگشت به استراتژی های کهنه و قدیمی مانند جنگ در عراق و افغانستان و پیروزی های گسترده جریان مقاومت مهمترین نشانه های شکست آمریکا در منطقه است.
  • پنج شنبه, ۷ شهریور ۱۳۹۲ / ساعت ۰۹:۱۹:۳۱
  • شناسه خبر: 12301
بازگشت به استراتژی های کهنه و قدیمی مانند جنگ در عراق و افغانستان و پیروزی های گسترده جریان مقاومت مهمترین نشانه های شکست آمریکا در منطقه است.

مسئول  نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کوهبنان: بازگشت به استراتژی های کهنه  و قدیمی مانند جنگ در عراق و افغانستان  و پیروزی های گسترده  جریان مقاومت مهمترین  نشانه  های  شکست آمریکا  در منطقه است. بازگشت به استراتژی های کهنه  و قدیمی  مانند جنگ در عراق و افغانستان و پیروزی های گسترده  جریان مقاومت  خود  […]

مسئول  نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کوهبنان:

بازگشت به استراتژی های کهنه  و قدیمی مانند جنگ در عراق و افغانستان  و پیروزی های گسترده  جریان مقاومت مهمترین  نشانه  های  شکست آمریکا  در منطقه است.

بازگشت به استراتژی های کهنه  و قدیمی  مانند جنگ در عراق و افغانستان و پیروزی های گسترده  جریان مقاومت  خود  مهمترین  نشانه های  شکست آمریکا در منطقه است  چرا که  این مهره ی است که غرب  قبلاً هم مورد استفاده قرار داده بود  و نتیجه ای جز شکست آمریکا را به دنبال نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری 72عارف از کوهبنان حجت الاسلام و المسلمین محمدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوهبنان در گفتگو با خبرنگار 72 عارف و در پاسخ به این سئوال  که چرا غرب به فکر  حمله نظامی به سوریه افتاده  و این اقدامات  نظامی چه سرانجامی برای غرب خواهد داشت ؟ گفت:
آمریکا از یازدهم سپتامبر سال 2001 میلادی  تا کنون با ادعای مبارزه  با تروریسم به دوکشور افغانستان و عراق  لشکر کشی کرد و متحمل هزینه های فراوانی شده است . اما روند  تحولات  غرب آسیا (خاورمیانه ) در 2 سال اخیر  حاکی از آن است  که از یک سو نه  تنها آمریکا علیرغم  پرداخت هزینه های هنگفت  در این دو جنگ  به اهداف  خود نرسیده  بلکه  از سوی  دیگر با چالش  بزرگی به نام پیروزی های گسترده  جریان مقاومت  مواجه شده است،  که هر روز ابعاد  جدیدی  از شکست  را به آمریکا  و متحدانش  تحمیل  می کند  به همین دلیل  رویکرد  نزدیکی  به مهره های قدیمی  خود را در پیش گرفته است  تا بتواند  شکستهای  خود را جبران کند  ولی غافل از اینکه  منطقه غرب آسیا (خاورمیانه ) با این مهره های  قدیمی آمریکا دست و پنجه نرم کرده  لذا با تغییر رویکرد خود سعی دارد که زنجیره ای از جریان تروریستی را در قالب مدیریت خود هدایت کند تا جبران  ضعف های گذشته گردد و این دست و پا زدن آمریکا در خون خود می باشد و چیزی جز شکست مفتضحانه  نصیب او نخواهد شد.

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱