آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » فرماندار کوهبنان :برپایی نمایشگاه بهاره کوهبنان از ۱۴ اسفند
  • چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ / ساعت ۰۷:۵۶:۲۷
  • شناسه خبر: 124335
فرماندار کوهبنان :برپایی نمایشگاه بهاره کوهبنان از ۱۴ اسفند

فرماندار کوهبنان گفت: نمایشگاه بهاره با همت اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان از ۱۴ اسفند ماه به مدت ۱۰ روز برپا می‌شود.  به گزارش ۷۲عارف از کوهبنان سید مجتبی هاشمی در حاشیه بازدید از محل برگزاری نمایشگاه بهاره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: برپایی نمایشگاه بهاره، تشدید بازرسی و […]

فرماندار کوهبنان گفت: نمایشگاه بهاره با همت اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان از ۱۴ اسفند ماه به مدت ۱۰ روز برپا می‌شود.

 به گزارش ۷۲عارف از کوهبنان سید مجتبی هاشمی در حاشیه بازدید از محل برگزاری نمایشگاه بهاره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: برپایی نمایشگاه بهاره، تشدید بازرسی و نظارت بر اصناف و ورود میوه پایان سال برای تنظیم و تثبیت نرخ‌ها از محورهای اساسی تنظیم بازار شب عید در شهرستان است.هاشمی فرماندار

وی ادامه داد: تجربه سال‌های گذشته نشان می‌دهد به دلیل افزایش تقاضاها در پایان سال برخی تنش‌ها در بازار به‌وجود می‌آید که ستاد تنظیم بازار شهرستان به تبعیت از استان وظیفه دارد مسائل و مشکلات را بررسی و با توجه به دستورالعمل‌های واصله تصمیم مناسب اتخاذ کند.

فرماندار کوهبنان افزود: بر این اساس ستاد تنظیم بازار شهرستان، برپایی نمایشگاه بهاره و تشدید بازرسی و نظارت را در دستور کار قرار دارد که نمایشگاه بهاره با همت اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان از ۱۴ اسفند ماه به مدت ۱۰ روز آغاز به‌کار می‌کند.

وی تصریح کرد: یک‌چهارم از غرفه‌های این نمایشگاه به افراد بومی اختصاص داده شده که در صورت وجود متقاضی قابلیت افزایش را هم دارد و امیدواریم بازاریان شهرستان در سال‌های آینده نقشی پررنگ‌تر در برپایی این نمایشگاه‌ها داشته باشند.

فرماندار کوهبنان تاکید کرد: در ارتباط با تنظیم بازار میوه شب سال نیز بر ‌اساس هماهنگی انجام شده توسط تعاون روستایی شهرستان با سیاست تنظیم و تامین بازار و جلوگیری از افزایش قیمت و کنترل، توزیع سیب و پرتقال در روزهای پایانی سال و ابتدای سال جدید انجام می‌گیرد.

وی یادآور شد: باید مردم از همین روزها نسبت به خرید مایحتاج شب عید اقدام کنند تا ضمن حمایت از تولیدکنندگان داخلی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی گام بردارند.

هاشمی خاطرنشان کرد: در روزهای پایانی سال ضمن تشکیل تیم‌های بازرسی ویژه نظارت بیشتری بر بازار عرضه می‌شود بنابراین شهروندان کوهبنانی می‌توانند نظرات و انتقادات خود را با شماره تلفن ۳۳۴۹۴۵۳۲ در میان بگذارند.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹