آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » امام جمعه کوهبنان:نویسندگان از انسان‌های صادق کمک بگیرند
  • چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ / ساعت ۰۸:۰۰:۰۴
  • شناسه خبر: 124343
امام جمعه کوهبنان:نویسندگان از انسان‌های صادق کمک بگیرند

امام جمعه کوهبنان گفت: یک نویسنده موفق کسی است که از انسان‌های صادق کمک بگیرد، چرا که انسان‌های کذاب مانند سراب هستند انسان را از واقعیت‌ها دور می‌کنند. به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف  از کوهبنان، حجت‌الاسلام عباس جعفری در نخستین نشست تخصصی شاعران، نویسندگان و خبرنگاران با موضوع نماز در این شهرستان اظهار داشت: […]

امام جمعه کوهبنان گفت: یک نویسنده موفق کسی است که از انسان‌های صادق کمک بگیرد، چرا که انسان‌های کذاب مانند سراب هستند انسان را از واقعیت‌ها دور می‌کنند.

خبرگزاری فارس: نویسندگان از انسان‌های صادق کمک بگیرند

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف  از کوهبنان، حجت‌الاسلام عباس جعفری در نخستین نشست تخصصی شاعران، نویسندگان و خبرنگاران با موضوع نماز در این شهرستان اظهار داشت: خداوند در قرآن بر نوشتن، وسیله نوشتن و نتیجه نوشتن تاکید دارد و می‌فرماید، باید قوانین نوشتن را رعایت کنید.

وی ادامه داد: یک نویسنده موفق کسی است که از انسان‌های صادق کمک بگیرد، چرا که انسان‌های کذاب مانند سراب هستند انسان را از واقعیت‌ها دور می‌کنند و انسان باید اهل مدارا باشد اما با دشمن چنین نباشد.

امام جمعه کوهبنان تاکید کرد: انسان نباید همیشه درصدد عیب گرفتن از دیگران باشد، بلکه باید به خوبی‌ها بپردازد، لذا نویسندگان باید خوبی‌ها را در نظر بگیرند و باید متوجه بود که هیچ‌ چیز مثل نماز نمی‌تواند رابطه بین انسان و خداوند برقرار کند.

وی تصریح کرد: وقتی انسان با خداوند ارتباطی دائمی، عارفانه و عاشقانه داشته باشد از حرص دوری می‌جوید و امکانات را برای دیگران می‌خواهد و فقط به خودش و زندگی شخصی خود نمی‌اندیشد، چراکه به فرموده نبی مکرم اسلام نماز به انسان اعتدال می‌بخشد.

جعفری گفت: نمازگزار واقعی همیشه رابطه‌ای خاص با خداوند دارد و با مردم نیز از طریق مهمانی دادن، انفاق و بخشش، رابطه اجتماعی قوی برقرار می‌کند، آینده‌نگر است و چون به پاداش و عذاب خداوند اعتقاد دارد بر رفتار و کردارش مراقبت و سعی می‌کند که عفت و پاک‌دامنی خود را حفظ کند.

وی یادآور شد: به فرموده نبی مکرم اسلام در روز قیامت انسان قدم از قدم بر نمی‌دارد مگر اینکه از نماز او سئوال می‌شود پس باید بدانید که در صورتی مقبولیت نماز ممکن است که انسان محبوب درگاه خداوند قرار گیرد.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱