آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » فرمانده سپاه ثارالله استان در جمع بسیجیان کوهبنان : بسجیان باید با وحدت و انسجام از ولایت و رهبری تبعیت نمایند
  • یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ / ساعت ۱۴:۰۹:۱۳
  • شناسه خبر: 1457
فرمانده سپاه ثارالله استان در جمع بسیجیان کوهبنان : بسجیان باید با وحدت و انسجام از ولایت و رهبری تبعیت نمایند

 72 عارف :فرمانده سپاه ثارالله استان در جمع بسیجیان کوهبنان : بسجیان باید با وحدت و انسجام از ولایت و رهبری تبعیت نمایند پایگاه خبری 72 عارف کوهبنان :در استانه یوم الله 22 بهمن سردار نوری فرمانده سپاه ثارالله استان به اتفاق فرماندار و فرماندهی ناحیه مقامت بسیج کوهبنان  در جمع مسئولین ،فرماندهان نظامی ،فرماندهان […]

 72 عارف :فرمانده سپاه ثارالله استان در جمع بسیجیان کوهبنان :

بسجیان باید با وحدت و انسجام از ولایت و رهبری تبعیت نمایند

پایگاه خبری 72 عارف کوهبنان :در استانه یوم الله 22 بهمن سردار نوری فرمانده سپاه ثارالله استان به اتفاق فرماندار و فرماندهی ناحیه مقامت بسیج کوهبنان  در جمع مسئولین ،فرماندهان نظامی ،فرماندهان پایگاه های مقاومت ،سرگروهها و مربیان طرح صالحین شهرستان که در تالار اجتماعات فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج گرد امده بودند حضور پیدا نمودند .

در این مراسم سردار نوری  ضمن تبریک ایام الله دهه فجرگفت انقلاب اسلامی ایران در طول سی و چهار سال گذشته که حاکمیت ولی ففیه را بدنبال داشته پیشرفته های در زمینه های مختلف داشته و هر جا که ملت به فرمایشات ولایت و رهبری توجه نموده اندبه  دستاوردهای مهمی دست یافته اند .

وی ادامه داد سال 87 اوج صلابت،وحدت ،یکپارچگی ،اقتدار ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود لذا دشمنان قسم خورده این مرز و بوم حاضر نبودند حتی اسم ما را ببرند چرا که انان خواهان سقوط و شکست ما بودند اما چون به قدرت ،ابهت ،ایستادگی و نفوذ کلام شما در منطقه رسیده بودند و خود در منطقه دچار مشکل و سر در گمی شده بودند خواهان مذاکره با ایران شدند لذا ایران به خاطر شیعیان و شهدای عراق حاضر شد نسبت به عراق مذاکره نماید که دستاورد ان تصویب قانون اساسی ،حاکمیت شیعه بر عراق و تصویب قوانین از منظر شیعه شد .

سردار نوری ادامه داد در چنین موقعیتی امریکائیها مجبور به ترک عراق شدند با توجه به اینکه انها امده بودند تا بمانند تا از انجا به سوی جمهوری اسلامی بیایند ولی اکثر نیروهای امریکایی رفتند و فقط عده ای قلیلی ماند ند.

وی بیان داشت پس از فتنه 88 سنگین ترین تحریم ها و قطعنامه ها بر گرده مردم  وارد شد در حالی که انان فشارها را مضاعف نمودند تا مردم را از نظام جمهوری اسلامی جدا نمایند .

فرمانده سپاه ثارالله استان تاکید کرد باید مواظب باشیم تا در اینده فریب امریکائیان را نخوریم در غیر این صورت به زمان پهلوی بر می گردیم و یا مانند عربستان خواهیم شد .

وی ابراز داشت امروز ترکیه به انبار سلاح استراتژی امریکائیها تبدیل شده و اسمان پاکستان و زمین افغانستان در اختیار انان قرار گرفته اما چون ملت ایران به امریکا پشت کرد خدا هم به انان کمک نمود که به رشد و بالندگی دست یابند اینجاست که باید مواظب حرف های امریکائیان، جریانات انحرافی ،فتنه و نفاق باشیم و انها را بشناسیم چرا که مردم امروز بدنبال احزاب و گروه ها نیستند .

سردار نوری تاکید کرد امروز ما بسیجیان باید پشت سر روحانیت ،خانواده شهدا با وحدت و انسجام از ولایت و رهبری تبعیت نماییم تا به سعادت دنیوی و اخروی دست یابیم .

نامجو کوهبنانی

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱