آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » وصیت نامه شهید فخار زاده با دست خط خودش + تصاویر
  • شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ / ساعت ۰۸:۲۹:۴۰
  • شناسه خبر: 14633
وصیت نامه شهید فخار زاده با دست خط خودش + تصاویر

 72عارف / از شهداء درس بگیریم : وصیت نامه شهید فخار زاده با دست خط خودش  + تصاویر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 72عارف از کوهبنان شهید داود فخارزاده در سال ۱۳۴۶ درمنطقه کوهبنان به دنیا آمد. در دوران خردسالی به بیماری سختی دچار گردید. با خوابی که مادرش دید و به خاندان ائمه متوسل […]

 72عارف / از شهداء درس بگیریم :

وصیت نامه شهید فخار زاده با دست خط خودش  + تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 72عارف از کوهبنان شهید داود فخارزاده در سال ۱۳۴۶ درمنطقه کوهبنان به دنیا آمد. در دوران خردسالی به بیماری سختی دچار گردید. با خوابی که مادرش دید و به خاندان ائمه متوسل شد او در دوران خردسالی شفا یافته و به زندگی برگشت. در دوران کودکی در مدرسه با وجود سن کمی که داشت از خوردن تغذیه ای که در رژیم شاه به بچه ها می دادند امتناع می کرد و در دفتر خاطراتی که از او باقی مانده نوشته است: رژیم شاه با دادن تغذیه به بچه ها و برگزاری مراسم جشن و پایکوبی برای مردم، آنها را سرگرم می کرد تا از اتفاقاتی که در مملکت می افتد بی خبر باشند.
او در همان کودکی دارای روح لطیف و بلندی بود.
دوران ابتدایی را با مظلومیتی که معلمان از ایشان یاد می کنند، به پایان رسانده وارد دوران راهنمایی شد. بعد از این دوران که با موفقیت به پایان رسید، با علاقه ای که به رشته کشاورزی داشت در دانشسرای کشاورزی درسال ۱۳۶۰ ثبت نام کرده مشغول به تحصیل شد. در تمام فعالیت ها شرکت داشت و دیگران را نیز تشویق به همکاری می کرد.
در شبهای ۲۲ بهمن ساعات آخر شب که مردم به پشت بامها رفته تکبیر می گفتند،اولین کسی که به پشت بام رفته و در آن هوای سرد تکبیر می گفت ایشان بود. به طوری که صدایش درآن محله بلندتر از دیگران بود. بسیجی شهید «داود فخارزاده» سال ۱۳۶۵ درسن ۱۹سالگی برای دفاع از دین و میهن عازم جبهه شد و درحالیکه فقط ۱۵روز از حضورش در جبهه می گذشت در ۸/۱۱/۱۳۶۵ درعملیات کربلای پنج درکربلای شلمچه به شهادت رسید.

خوشا آنان که با عزت ز گیتی /  بساط خویش برچیدند و رفتند

ز کالاهای این آشفته بازار /  شهادت را پسندیدند و رفتند . . .

شفیع زادهدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱