آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » قدرت بازدارندگى ايران مرهون رشادت‏ها و توانمندى‏هاى 8 سال دفاع مقدس‏ است .
  • شنبه, ۶ مهر ۱۳۹۲ / ساعت ۰۶:۰۶:۳۸
  • شناسه خبر: 15496
قدرت بازدارندگى ايران مرهون رشادت‏ها و توانمندى‏هاى 8 سال دفاع مقدس‏ است .

72عارف : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهبنان : قدرت بازدارندگى ايران مرهون رشادت‏ها و توانمندى‏هاى 8 سال دفاع مقدس‏ است . امسال هم همچون  سالیان گذشته  به‏ مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و بزرگداشت 31 شهريورمراسم رژه موتوری از سوی نیروی های مسلح شهرستان کوهبنان برگزار شد ، در این باره به سراغ   سرهنگ […]

72عارف :

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهبنان :

قدرت بازدارندگى ايران مرهون رشادت‏ها و توانمندى‏هاى 8 سال دفاع مقدس‏ است .سرهنگ کردی

امسال هم همچون  سالیان گذشته  به‏ مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و بزرگداشت 31 شهريورمراسم رژه موتوری از سوی نیروی های مسلح شهرستان کوهبنان برگزار شد ، در این باره به سراغ   سرهنگ کردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهبنان رفتیم وعلت برگزاری رژه سراسری نیرو های مسلح در کشور در آغازین روز هفته دفاع مقدس را جویا شدیم  ؟

 سرهنگ کردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهبنان : به‏ مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و بزرگداشت اين روز بزرگ و به ياد ماندنى (31 شهريور) همه ‏ساله شاهد رژه سراسرى نيروهاى مسلح جمهورى اسلامى ايران در سراسر كشور هستيم كه امسال نيز با هدف نمايش اقتدار و آمادگى‏هاى همه‏جانبه دفاعى ارتش، سپاه، بسيج و نيروى انتظامى و هم‏چنين نمايش «قدرت بازدارندگى و دفاعى» و هم‏چنين آمادگى‏هاى نظامى ايران كه همراه با رونمايى از جديدترين دستاوردهاى فوق پيشرفته نظامى زمينى، هوايى و دريايى نيروهاى مسلح است، در اوج صلابت و اقتدار در مقابل ديدگان رسانه‏ هاى جهان برگزار شد.

برگزارى اين مراسم در مقطع كنونى و در پى انقلاب‏هاى عربى- اسلامى كه منطقه را در مسير دگرگونى‏هاى اساسى قرار داده است و درحالى‏كه آمريكايى‏ها و هم‏ پيمانان منطقه‏ اى وى نيز بيكار ننشسته و با سناريوهاى مختلف، معادلات امنيتى، سياسى و راهبردى نظام منطقه ‏اى خاورميانه و شمال آفريقا به ‏ويژه سوريه را با انواع تهديدات نظامى خويش به چالش كشانيده‏ اند، با نمايشى از قدرت «فوق لجستيكى هوشمندانه» و «چند بعدى» براى دفع هرگونه تجاوز و زياده‏ خواهى و افزون‏ طلبى دشمنان، از اهميت ويژه ‏اى برخوردار بود. البته قدرت اصلى عنايت‏ هاى الهى و حضور مردم مؤمن و شهادت‏ طلب است كه بر هر قدرتى فائق مى ‏آيند. اما در دنياى مادى غرب كه فقط جنگ ‏افزارهاى نظامى و دفاعى به چشم‏ شان مى‏ آيد، توانمندى‏ هاى دفاعى از اهميت فوق‏ العاده‏اى برخوردار است. آنچه هم‏ اكنون نظام جمهورى اسلامى از امنيت و آسايش و پيشرفت و اقتدار ملى دارد، مديون خون بيش از دويست ‏هزار شهيد و فداكارى بيش از سيصدهزار جانباز و رنج و اسارت بيش از چهل‏ هزار آزاده سرافراز كشور عزيزمان ايران است. ايجاد توان بازدارندگى، دستاورد برجسته نيروهاى مسلح جمهورى اسلامى است. بازدارندگى يعنى دشمن در هر محاسبه‏ اش، اقدام بر ضد انقلاب اسلامى را به ضرر خود مى‏ بيند. قدرت بازدارندگى دفاعى و بالندگى علمى امروز جمهورى اسلامى كه قدرت‏هاى بين‏ المللى را به شكل‏ دادن يك فرايند رقابتى نوين براى تعامل و همكارى با نظام وادار ساخته است، محصول حماسه جهاد و شهادت‏ طلبى تربيت‏ يافتگان مكتب ولايت فقيه در هشت سال دفاع مقدس و مقاطع پس از آن است.

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹