آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » بحث هسته‌ای یک بهانه برای مقابله با نظام اسلامی بود
  • شنبه, ۶ مهر ۱۳۹۲ / ساعت ۰۸:۲۷:۳۹
  • شناسه خبر: 15515
بحث هسته‌ای یک بهانه برای مقابله با نظام اسلامی بود

فرمانده سپاه ثارالله کرمان: بحث هسته‌ای یک بهانه برای مقابله با نظام اسلامی بود فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: بحث هسته‌ای برای مقابله با نظام اسلامی یک بهانه بود و با رهنمودهای مقام معظم رهبری، نظام در راستای اهداف و آرمان‌هایش پیش می‌رود. به گزارش 72عارف  از کرمان، سردار روح‌الله نوری در جلسه شورای […]

فرمانده سپاه ثارالله کرمان:

بحث هسته‌ای یک بهانه برای مقابله با نظام اسلامی بود

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: بحث هسته‌ای برای مقابله با نظام اسلامی یک بهانه بود و با رهنمودهای مقام معظم رهبری، نظام در راستای اهداف و آرمان‌هایش پیش می‌رود.

به گزارش 72عارف  از کرمان، سردار روح‌الله نوری در جلسه شورای سیاستگذاری همایش سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازخوانی دلایل حمله صدام به نظام نوپای ایران اسلامی اظهار داشت: 33 سال از آغاز جنگ تحمیلی می‌گذرد و هر چند امروز از صدای غرش توپخانه، بوی باروت و مارش جنگ خبری نیست، اما اتفاقاتی در همان راستا در جریان است.

وی افزود: بحث هسته‌ای برای مقابله با نظام اسلامی یک بهانه بود و با رهنمودهای مقام معظم رهبری، نظام در راستای اهداف و آرمان‌هایش پیش می‌رود.

نوری خاطرنشان کرد: گفتمان انقلاب اسلامی، امام(ره)، رهبری و شهدا امروز در فلسطین، بحرین، سوریه و … ملت‌ها را در مقابل ظلم و جور به مقاومت فراخوانده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خاطرنشان کرد: امروز در سوریه نیروهای مردمی و بسیجی ضمن فراگیری آموزش‌های نظامی به ترمیم ارتش همت کرده‌اند.

نوری تصریح کرد: پیام انقلاب اسلامی و گفتمان آن در دل ملت‌ها، نخبگان و فرهیختگان جهان جا گرفته است و در داخل کشور ما بیش از گذشته به وحدت حول این گفتمان نیاز داریم.

بهرام خواجه‌حسنی دبیر همایش سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی گزارشی از عملکرد ستاد همایش ارائه کرد و اظهار داشت: سیاست‌های کلی و مصوبات مربوطه اجرایی و کمیته‌های مورد نیاز تشکیل و فعال شده‌اند.

وی افزود: تاکنون بیش از یک‌میلیون و 300 هزار نفر از وبگاه همایش بازدید و بیش از 650 نفر از نخبگان و اساتید در سامانه کاربری وبگاه ثبت‌نام کرده‌اند.

خواجه‌حسنی بیان داشت: کار داوری 431 مقاله ارسال شده به دبیرخانه همایش آغاز شده و بررسی‌ها نشان می‌دهد، نسل جوان بیشترین دریافت کننده پیام سبک زندگی اسلامی هستند.

همایش سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی به همت بسیج اساتید استان کرمان و دانشگاه امام حسین (ع) 29 و 30 مهر ماه جاری برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس

مطالب بیشتر در 72عارف



دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱