آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است / عزت و منزلت جامعه ما به برکت این شهداست
  • یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۲ / ساعت ۰۸:۱۳:۱۱
  • شناسه خبر: 22514
برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است / عزت و منزلت جامعه ما به برکت این شهداست

برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است / عزت و منزلت جامعه ما به برکت این شهداست 72عارف : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوهبنان گفت: برگزاری یادواره شهدا گام مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. به گزارش 72عارف ، سرهنگ اکبر کردی در آستانه برگزاری پنجمین یادواره سرداران  و 130شهید […]

برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است / عزت و منزلت جامعه ما به برکت این شهداست

72عارف : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوهبنان گفت: برگزاری یادواره شهدا گام مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش 72عارف ، سرهنگ اکبر کردی در آستانه برگزاری پنجمین یادواره سرداران  و 130شهید شرکت زغالسنگ استان کرمان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت : شهدا معتبرترین پشتوانه حمایتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عامل مهم  شرف و بزرگی این نظام هستند.

وی اظهار کرد: دشمن به فکر سیاه‌نمایی خدمات مختلف در طول انقلاب است و ما باید با بصیرت و هوشیاری مانع از نفوذ دشمن در صفوف خود شویم.

 کردی عنوان کرد: در این موقعیت زمانی بیش از پیش باید برای حفظ اسلام و ارزش‌های اسلامی تلاش کرد  چرا که هر روزه بر دشمنان اسلام و انقلاب ایران افزوده می‌شود و تحرکات و بیداری اسلامی منطقه دلیل بر قدرت و نفوذ اسلام و رهبری  است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوهبنان ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا بسیار ارزشمند و اثرگذار خواهد بود و در این بین باید از خانواده‌های شهدا و فرزندان این عزیزان غافل نبود.

وی با اشاره  اتفاقات اخیر در صحنه ی بین المللی  و سیاسی  خاطرنشان کرد: دشمن اکنون در حال رصد کردن برنامه‌های مختلف است تا در صفوف بهم پیوسته ملت ما رخنه کرده و این اتحاد را بر هم زند.

سرهنگ کردی  خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دشمنان اسلام از تمام قدرت و سرمایه مالی و رسانه‌ای خود برای ضربه زدن به انقلاب و اسلام از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و هر روزه با فتنه‌ای جدید در کشورهای اسلامی و منطقه به دنبال گسترش منافع خود هستند.

وی گفت: خدمات مناسبی در طول انقلاب به روستاها و مناطق محروم  صورت گرفته و باید قدردان این نعمت بزرگ انقلاب اسلامی باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوهبنان افزود: عزت و منزلت جامعه ما به برکت این شهداست و بی‌تفاوتی نسبت به شهدا گناه و خطایی بزرگ و نابخشودنی است که باید با الگو قرار دادن آنان، جامعه را به سمت تعالی هدایت کنیم.دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹