آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » فوری /رد رشوه ۶ میلیون ریالی پلیس وظیفه شناس در کوهبنان
  • سه شنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۲ / ساعت ۰۶:۲۲:۵۱
  • شناسه خبر: 22683
فوری /رد رشوه ۶ میلیون ریالی پلیس وظیفه شناس در کوهبنان

فرمانده انتظامی کوهبنان خبر داد رد رشوه ۶ میلیون ریالی پلیس وظیفه شناس در کوهبنان 72عارف : فرمانده انتظامی کوهبنان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، دست رد بر رشوه ۶ میلیون ریالی توزیع کنندگان مواد مخدر زدند. به گزارش 72عارف  از کوهبنان  سرگرد محسن صیفوری اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت […]

فرمانده انتظامی کوهبنان خبر داد

رد رشوه ۶ میلیون ریالی پلیس وظیفه شناس در کوهبنان

72عارف : فرمانده انتظامی کوهبنان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، دست رد بر رشوه ۶ میلیون ریالی توزیع کنندگان مواد مخدر زدند.

به گزارش 72عارف  از کوهبنان  سرگرد محسن صیفوری اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر، روز گذشته تیم بازرسی منزل پلیس مبارزه با مواد مخدر کوهبنان اقدام به شناسایی نقاط آلوده و جرم خیز این شهرستان کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از منزل احدی از خرده فروشان، در یک عملیات ضربتی مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک و شیره کشف و 3 متهم را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کوهبنان با اشاره به سابقه‎دار بودن متهمان، خاطرنشان کرد: متهم اصلی این پرونده هنگام بازرسی منزل به منظور فرار از عواقب جرم ارتکابی، مبلغ 6 میلیون و 200 هزار ریال به ماموران پیشنهاد رشوه کرد که با صحت عمل ماموران وظیفه‎شناس، رشوه پیشنهادی رد و متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱