آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » آمادگی ناجا در برگزاری دوره‌های‌ آموزشی برای خانواده‌ها
  • یکشنبه, ۱ دی ۱۳۹۲ / ساعت ۱۱:۱۷:۲۹
  • شناسه خبر: 22910
آمادگی ناجا در برگزاری دوره‌های‌ آموزشی برای خانواده‌ها

فرمانده انتظامی‌ کوهبنان‌ عنوان کرد آمادگی ناجا در برگزاری دوره‌های‌ آموزشی برای خانواده‌ها فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان گفت: فرماندهی انتظامی کوهبنان آماده برگزاری دوره‌های آموزشی‌ قوانین و مقررات و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی برای والدین و دانش‌آموزان کوهبنانی است. به گزارش 72عارف  از کوهبنان،‌ محسن صیفوری  در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان پیرامون […]

فرمانده انتظامی‌ کوهبنان‌ عنوان کرد

آمادگی ناجا در برگزاری دوره‌های‌ آموزشی برای خانواده‌ها

فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان گفت: فرماندهی انتظامی کوهبنان آماده برگزاری دوره‌های آموزشی‌ قوانین و مقررات و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی برای والدین و دانش‌آموزان کوهبنانی است.

خبرگزاری فارس: آمادگی ناجا در برگزاری دوره‌های‌ آموزشی برای خانواده‌ها

به گزارش 72عارف  از کوهبنان،‌ محسن صیفوری  در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان پیرامون سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزان کوهبنان اظهار داشت: تعدادی از رانندگان آژانس‌های درون شهری که در خدمت دانش‌آموزان هستند، برخلاف مقررات راهنمایی و رانندگی اقدام به جابه‌جایی بیش از ظرفیت دانش‌آموزان می‌کنند.

وی افزود: سعی شده است در چند‌ مرحله به رانندگان متخلف تذکر داده شود که در صورت عدم توجه، خودروی متخلفان توقیف‌ و طبق مقررات با راننده متخلف برخورد می‌شود‌.

صیفوری تصریح کرد: باید به دانش‌آموزانی که از موتورسیکلت برای رفت و آمد به مدرسه استفاده می‌کنند، توصیه‌های لازم برای استفاده از کلاه ایمنی صورت گیرد تا در صورت وقوع حادثه کمتر دچار مشکل شوند‌.

وی گفت:‌ فرماندهی انتظامی کوهبنان آمادگی دارد تا با همکاری آموزش و پرورش نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی‌ ‌قوانین و مقررات و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی برای والدین و دانش‌آموزان کوهبنانی اقدام کند تا بخشی از مسائل و مشکلات رفع شود.دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱