آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی بزرگترین دستاورد های انقلاب بود
  • جمعه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ / ساعت ۱۰:۳۶:۱۰
  • شناسه خبر: 26320
فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی بزرگترین دستاورد های انقلاب بود

فرمانده ناحیه بسیج کوهبنان: فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی بزرگترین دستاورد های انقلاب بود  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: انقلاب اسلامی و این نهضت عظیم قرآنی برای همیشه به تاریخ ننگین و حکمرانی فاسدان و فاسقان در ایران پایان داد. 72عارف : فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی بزرگترین دستاورد های انقلاب بود […]

فرمانده ناحیه بسیج کوهبنان:

فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی بزرگترین دستاورد های انقلاب بود

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: انقلاب اسلامی و این نهضت عظیم قرآنی برای همیشه به تاریخ ننگین و حکمرانی فاسدان و فاسقان در ایران پایان داد.

72عارف : فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی بزرگترین دستاورد های انقلاب بود

به گزارش 72عارف  از کوهبنان ،  سرهنگ کردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  سپاه شهرستان کوهبنان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با چندین شاخصه در سخت‌ترین شرایط با هدایت‌ها و رهبری‌های شایسته و بی‌بدیل امام بزرگوار و بعد از ایشان حضرت  امام  خامنه‌ای در مسیری قرار گرفت که نه تنها سرانجام آن شرف و مجد برای ملت ایران و اهالی عزت‌آفرین این مرز و بوم بود و این نهضت عظیم برای همیشه به تاریخ ننگین و حکمرانی فاسدان و فاسقان در این کشور پایان داد.کردی

وی عنوان کرد: در این اوضاع و شرایط که انقلاب اسلامی با انواع تهدیدها و توطئه‌ها روبرو شده و همچنان استکبار جهانی سعی‌ می‌کنند بر روح اصالت، عظمت و شوکت این سرزمین خللی وارد کنند همه باید هوشیارتر از گذشته در صحنه حاضر باشیم و اجازه ندهیم استکبار جهانی با اندیشه‌های فاسد خود به این نظام و دستاوردهای آن ضربه‌ای وارد کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  سپاه کوهبنان بزرگترین عنصر دفع‌ کننده این تهدیدها و توطئه‌ها را حضور پایدار مردم در صحنه و پشتیبانی حقیقی آنها از این انقلاب و دستاوردهای آن بیان کرد و افزود: امروز اگر در کشور امنیت و عزت و شرف داریم همه به واسطه دستاوردهای انقلاب اسلامی است که لحظه‌ای از پاسداری و صیانت آن کوتاه نیامدیم.

کردی  ادامه داد: همچنان تکیه و تاکید بر فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی رمز و رموز موفقیت ما است و در این حرکت نباید خسته شده و یا ذره‌ای عقب‌نشینی کرد بلکه با روحیه مضاعف باید در صحنه بوده و حامی نظام و دولت باشیم تا به تدریج معضلات و مشکلات و نارضایتی‌ها تامین شود.

 سرهنگ کردی ابراز داشت: جوانان ما امروز بهترین سرمایه‌ها هستند تا در پیمودن راه شهدا و ایثارگری‌ها با درایت و تدبیر در صحنه باشند و با تبعیت بی‌چون و چرا از رهبری و بصیرت‌افزایی تمام توطئه‌ها در نطفه خفه کرده و به عزت و شرافت این ملت بیفزایند.

وی  با گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با برشمردن تفاوت‌ها و ویژگی‌های نظام اسلامی ما با انقلاب‌های رخ‌ داده در دنیا یادآور شد: آنچه که در این زمینه بسیار شاخص به نظر می‌رسد اصول انقلاب اسلامی و تکیه بر استقامت ملت دشمن‌شناسی و نهراسیدن از راه حق و حقیقت و پیمودن بسیاری از راه‌های سخت و صعب‌العبور بود که با همین روحیه توانستیم در دنیا به یک کشور کم نظیر در حفظ استقلال و منافع ملی دست پیدا کنیم.

وی بیان کرد: امروز آمریکا و اسرائیل هیچ محدودیتی برای خود قائل نیستند و به راحتی وارد کشوری که بخواهند می‌شوند و امروز دنیا به تاسی از انقلاب اسلامی ایران نهضت بیداری اسلامی را آغاز کرده‌اند که این انقلاب‌ها به نتیجه خواهد رسید.

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹