آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » امام جمعه کوهبنان: انتخابات ریاست جمهوری مهم‌ترین کار در عرصه سیاسی است
  • شنبه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ / ساعت ۱۱:۲۷:۲۴
  • شناسه خبر: 2664
امام جمعه کوهبنان: انتخابات ریاست جمهوری مهم‌ترین کار در عرصه سیاسی است

امام جمعه کوهبنان: انتخابات ریاست جمهوری مهم‌ترین کار در عرصه سیاسی است امام جمعه کوهبنان گفت: در سال جاری مهم‌ترین کار در عرصه سیاسی انتخابات ریاست جمهوری است، انتخاباتی که در کشور ما مظهر حماسه سیاسی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می‌شود. به گزارش  72 عارف  از کوهبنان، حجت‌الاسلام عباس صالح‌نیا ظهر امروز در […]

امام جمعه کوهبنان:
انتخابات ریاست جمهوری مهم‌ترین کار در عرصه سیاسی است

امام جمعه کوهبنان گفت: در سال جاری مهم‌ترین کار در عرصه سیاسی انتخابات ریاست جمهوری است، انتخاباتی که در کشور ما مظهر حماسه سیاسی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می‌شود.

خبرگزاری فارس: انتخابات ریاست جمهوری مهم‌ترین کار در عرصه سیاسی است

به گزارش  72 عارف  از کوهبنان، حجت‌الاسلام عباس صالح‌نیا ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کوهبنان با تسلیت ایام فاطمیه به گوشه‌ای از زندگانی حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره کرد و اظهار داشت: امام صادق (ع) فرمودند خداوند برای این بزرگوار اسامی فاطمه‌، صدیقه‌، مبارکه‌، طاهره، زکیه، راضیه، مرضیه، محدثه و زهرا را قرار داده است.

وی بیان داشت: در روایات فراوانی از اهل سنت و شیعه روایت شده که حضرت را از آن جهت فاطمه نامیده‌اند که حق تعالی وی و شیعیانش را از آتش جهنم بریده است.

صالح‌نیا به مهم‌ترین مناسبت‌های هفته از جمله روز 12 فروردین اشاره کرد و افزود: این روز در حقیقت روز نخستین حکومت الله است که از بزرگترین اعیاد ملی و مذهبی ملت شریف ایران اسلامی محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: ملت ایران باید 12 فروردین را عید بگیرند و زنده نگاه دارند، زیرا در این روز کنگره‌های کاخ 2500 ساله حکومت طاغوتی فرو ریخت و سلطه شیطانی برای همیشه رخت بربست و حکومت مستضعفان که حکومت خداست به جای آن نشست‌.

وی عنوان کرد: 12 فروردین در حقیقت روز امامت امت و پیروزی ملت‌، روز اثبات سیاسی و اجتماعی و روز اعلام حکومت عدل الهی است.

صالح‌نیا ‌با اشاره به روز طبیعت افزود: در این روز در حالی که به دامان طبیعت می‌روید، سعی کنید که ‌خسارتی به درختان‌، بوته‌ها و … وارد نکنید و از ریختن زباله و روشن کردن آتش در جوار درختان خودداری کنید.

وی سپس به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اشاره کرد و افزود: این بزرگوار فرمودند توقع من از مسئولان و مردم این است که شعار سال را بشنوند‌، باور و دنبال کنند.

امام جمعه کوهبنان ابراز داشت: نباید فقط به نوشتن نام سال بر روی تابلوها اکتفا کنیم، بلکه باید نهایت سعی و تلاش خود را برای عملی کردن شعار سال داشته باشیم‌.

وی بیان داشت: ترویج تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی یک مسئله بلند مدت است، لذا باید با تمام وجود در عرصه اقتصاد به تولید ملی توجه شود‌.

صالح‌نیا گفت: در سال جاری مهم‌ترین کار در عرصه سیاسی انتخابات ریاست جمهوری است، انتخاباتی که در کشور ما مظهر حماسه سیاسی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می‌شود، زیرا این عرصه مظهر اراده ملی و مردم‌سالاری اسلامی است.

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱