آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » امیری خامکانی:دولت بگوید واقعا چقدر بدهکار است؟
  • چهارشنبه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ / ساعت ۰۷:۵۶:۴۹
  • شناسه خبر: 3141
امیری خامکانی:دولت بگوید واقعا چقدر بدهکار است؟

دولت بعدی با بدهی‌های ویژه مواجه خواهد شد؛ امیری خامکانی:دولت بگوید واقعا چقدر بدهکار است؟ سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت:متاسفانه بدهی های دولت فعلی انباشته می شود و قطعا به دوش دولت بعدی خواهد افتاد و بعید است دولت در سه ماه آتی بتواند بدهی های انباشته شده خود را بدهد و با این اوراق […]

دولت بعدی با بدهی‌های ویژه مواجه خواهد شد؛

امیری خامکانی:دولت بگوید واقعا چقدر بدهکار است؟

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت:متاسفانه بدهی های دولت فعلی انباشته می شود و قطعا به دوش دولت بعدی خواهد افتاد و بعید است دولت در سه ماه آتی بتواند بدهی های انباشته شده خود را بدهد و با این اوراق مشارکت و قرضه بدهی های دولت بیشتر خواهد شد.

به گزارش72 عارف  ؛ حسین امیری خامکانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به  پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت: دولت همانند سال ۹۱ می خواد بدهی به پیمانکاران و بخش خصوصی را عمدتا به شکل تهاتری بپردازد ، اما متاسفانه سال گذشته حتی با تهاتر هم بدهی ها تصفیه نشد ، مثلا در صنعت برق واگذاری هم انجام شد ، اما تنها ۳۰ درصد بدهی ها به این صنعت داده شده است و ما نگران تکرار این مساله در سال جاری هستیم.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  در تلاشیم در بودجه سال ۹۲ حکمی بیاوریم که ۱۰۰ درصد یا حداقل ۷۵ درصد به صنعت تزریق شود و اوراق قرضه هم که دولت پیش بینی کرده است و اوراق مشارکت ارزی و ریالی هم به کمک این پرداخت ها بیایند و بخشی از این بدهی های دولت توسط اوراق مشارکت و قرضه پرداخت شود.
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه بدهی های دولت فعلی انباشته می شود و قطعا به دوش دولت بعدی خواهد افتاد و بعید است دولت در سه ماه آتی بتواند بدهی های انباشته شده خود را بدهد و با این اوراق مشارکت و قرضه بدهی های دولت بیشتر خواهد شد و سر رسید اوراق هم به بدهی های دولت بعدی اضافه خواهد شد و لذا دولت بعدی مواجه خواهد شد با بدهی های ویژه.
وی در خاتمه گفت: آمارهای بدهی هایی که دولت مدعی است با آمار بخش خصوصی متفاوت است ، دولت تا مرداد ماه گزارشی تنظیم کند و به مجلس بگوید واقعا چقدر بدهکار است ؛ باید شفاف آمار ارائه دهد تا مجلس بتواند کمکی به دولت کند ، اما  تا امروز مجلس آمار و ارقام شفافی از این بدهی ها ندارد./

منبع :خانه ملتدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱