آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » امنیت وآرامش ایران اسلامی در پرتو نور ولایت و رهبری است
  • جمعه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ / ساعت ۱۸:۴۸:۰۳
  • شناسه خبر: 40977
امنیت وآرامش ایران اسلامی در پرتو نور ولایت و رهبری است

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان : در پرتو ولایت و رهبریست که امروز ایران اسلامی از ضریب امنیتی بسیار بالایی در دنیا و خاور میانه بر خوردار است که نگاهی به کشورهای همسایه و بروز حرج و مرج ها و پراکندگی در این کشورها گویای این حقیقت است که وجود ولایت و رهبری باعث […]

لوگورییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان : در پرتو ولایت و رهبریست که امروز ایران اسلامی از ضریب امنیتی بسیار بالایی در دنیا و خاور میانه بر خوردار است که نگاهی به کشورهای همسایه و بروز حرج و مرج ها و پراکندگی در این کشورها گویای این حقیقت است که وجود ولایت و رهبری باعث شده که مردم امروز در کمال آرامش و آسایش زندگی کنند .

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی 72عارف از کوهبنان حجت الاسلام و المسلمین قاسمی زاده رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان در آیین معارفه امام جمعه کوهبنان  گفت : اخلاق ، سیره و مرام بسیار خوب ، گذشت ، متانت ، صبر و حوصله و…از ویژگی های بسیار خوب و اخلاقی حجت الاسلام و المسلمین صالح نیا امام جمعه فقید کوهبنان بود.

ایشان افزود تقدیر الهی بر این بود که ما در سوگ این مرد بزرگ بنشینیم بنا بر این در مقابل این تقدیر جز ء صبر و تقاضای علو درجات کاری دیگر نمی توانیم انجام دهیم لذا جا دارد که یاد و خاطره این عالم برجسته را گرامی بداریم .

وی تبعیت از ولایت و رهبری را از مهمترین ویژگی های مردم ایران اسلامی دانست و افزود چیزی که امروز مردم ما به مرور ایام و بر اساس آنچه که در کشورهای همجوار می بینند و متوجه می شوند در واقع ارزش و اهمیت نعمت ولایت و رهبری است .

حجت الاسلام و المسلمین قاسمی گفت : در پرتو ولایت و رهبریست که امروز ایران اسلامی از ضریب امنیتی بسیار بالایی در دنیا و خاور میانه بر خوردار است که نگاهی به کشورهای همسایه و بروز حرج و مرج ها و پراکندگی در این کشورها گویای این حقیقت است که وجود ولایت و رهبری باعث شده که مردم امروز در کمال آرامش و آسایش زندگی کنند .

وی خاطر نشان کرد امروز در عراق کشورهایی مثل عربستان وقطر جان خود را برای پیروزی داعش صرف می کنند اما با وجود همه ی اقوام و ملیت هایی که در ایران اسلامی داریم نظام جمهوری اسلامی قدرتمند با صلابت و ضریب اطمینان بالا به حرکت خود ادامه می دهد که این هم ار برکات ولایت و رهبری است .

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود امروز دستور ولایت و رهبریست که هر کس می تواند باید در حوزه اقتصاد و فرهنگ با تمام وجود گام بردارد چرا که سرمایه گذاری در این دو مقوله بسیار مهم است و زمینه ی پیشرفت بیشتر را فراهم می کند .

وی ادامه داد نه تنها سرمایه گذاران بلکه بر همه ی مردم جامعه است که برای سرمایه گذاری بستر سازی و زمینه سازی کنند زیرا فراهم کردن زمینه اشتغال و توسعه نوعی عبادت محسوب می شود .

حجت الاسلام و المسلمین قاسمی تأکید کرد اگر فداکاری ، ایثار و تلاش علما نبود زمینه استعداد دین و دیانت در مردم ممکن نبود پس ما وظیفه داریم که به توصیه های رهبر عزیزمان در این دو مقوله تلاش نماییم .

وی با استناد به آیات و روایات به ارزش و اهمیت وحدت و همدلی اشاره کرد و افزود امام جمعه خادم مردم است که باید این خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را وظیفه خود بداند و نسبت به گسترش وحدت در جامعه تلاش نماید .

ایشان افزود نماز جمعه مظهر تمام خوبی هاست و در بین تمام نمازها که وظیفه و سنت شده هیچ نمازی از نظر درجه ، رتبه ، ثواب ، خیر و برکات به نماز جمعه نمی رسد اینجاست که امرور نماز جمعه مظهر عمران ، توسعه و پیشرفت شده است.

نامجو کوهبنانی

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱