آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » تولید زغال در معادن زرند و کوهبنان به ۱۰۰ هزار تن کاهش یافت
  • یکشنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۳ / ساعت ۱۳:۰۱:۰۰
  • شناسه خبر: 47974
تولید زغال در معادن زرند و کوهبنان به ۱۰۰ هزار تن کاهش یافت

 نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر میزان تولید زغال در معادن زرند و کوهبنان از حدود ۶۰۰ هزار تن در سال ۸۲ به ۱۰۰ هزار تن در سال جاری کاهش یافته است. حسین امیری در گفت‌وگو با خبرنگار  72عارف در کوهبنان ، با انتقاد از کاهش تولید زغال […]

 نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر میزان تولید زغال در معادن زرند و کوهبنان از حدود ۶۰۰ هزار تن در سال ۸۲ به ۱۰۰ هزار تن در سال جاری کاهش یافته است.

زغال

حسین امیری در گفت‌وگو با خبرنگار  72عارف در کوهبنان ، با انتقاد از کاهش تولید زغال در معادن شهرستان‌های زرند و کوهبنان، اظهار کرد: در حال حاضر تولید زغال در این معادن به پایین ترین سطح خود رسیده است.

وی با بیان اینکه این مسئله بر میزان اشتغالزایی و درآمدهای مردم این مناطق تاثیر گذاشته است، گفت: متاسفانه میزان تولید زغال در هر سال رو به کاهش گذاشته به شکلی که در طول یک دهه گذشته به یک ششم رسیده است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از وزیر صنعت، معدن و تجارت درخواست رسیدگی به این موضوع شده است، افزود: کاهش تولید زغال در معادن زرند و کوهبنان، کارخانه‌های کک سازی را نیز با مشکل مواجه کرده است.

امیری با تاکید بر اینکه باید میزان تولید زغال به میزان واقعی خود برسد، تصریح کرد: در شرایطی که تولید زغال به میزان تولید سال 82 برسد، تنها به وضعیت 10 سال گذشته بازگشته‌ایم و به نوعی پیشرفتی برای حداقل یک دهه در این صنعت شکل نگرفته است.

وی با بیان اینکه از دولت انتظار می‌‍رود به مشکلات موجود در حوزه معادن شهرستان‌های زرند و کوهبنان رسیدگی کند، گفت: در حال حاضر جوانان زیادی در این مناطق جویای کار هستند، این در شرایطی است که ظرفیت‌های بسیار بالایی برای اشتغالزایی جوانان وجود دارد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بیکاری به یکی از معضلات و مشکلات خانواده‌ها تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در شهرستان‌های شمالی استان کرمان امکانات و شرایط برای ایجاد اشتغال در حوزه صنایع و معادن وجود دارد، اما از آنها بهره‌برداری مناسب نمی‌شود.

انتهای پیام/ تسنیمدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱