آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی برخورد انقلابی و قاطع صورت گیرد
  • یکشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۵ / ساعت ۱۲:۵۸:۲۱
  • شناسه خبر: 481183
امام جمعه کوهبنان در خواست کرد:
با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی برخورد انقلابی و قاطع صورت گیرد

امام جمعه کوهبنان با اشاره به دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی گفت: توقع مردم از مسئولان این است که با این قشر برخورد انقلابی و قاطع صورت گیرد، حتی اگر بستگان و نزدیکان خودشان باشند.

‌به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنان، حجت‌الاسلام عباس جعفری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: افرادی در مقابل حضرت علی (ع) قرار گرفتند که هم ایشان را به خوبی می‌شناختند و هم حق را به خوبی می‌دانستند.

وی بیان داشت: در جریان فتنه ۸۸ نیز در میان جامعه اسلامی و ایمانی جمعی پیدا شدند و حرکتی آغاز کردند که روی گذشتگان را سفید کرد.

جعفری افزود: در سال ۸۸ افرادی فتنه کردند که در مسیر انقلاب و برای انقلاب شکنجه شدند در حالی که حرکت آنان عبرتی برای دیگران شد.

وی با استناد به بیان امام صادق (ع) ابراز داشت: زورمداران و زرسالاران از جمله گروه‌هایی هستند که انسان باید از رفت و آمد با آنان پرهیز کند در غیر این صورت دینش را از دست می‌دهد و گرفتار نفاق خواهد شد.

امام جمعه کوهبنان خاطرنشان کرد: مردم شهر کوهبنان در مراسم ۹ دی حضوری گسترده و پررنگ داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد، بصیر بودن رمز جاودانگی است که دیگران از بیرون و داخل او را فریب ندهند.

وی یادآور شد: بصیرت این است که انسان نقاط قوت خودی را ببیند، نقاط قوت و ضعف دشمن را بشناسد و دشمن‌شناسی و حضور به موقع را در راس برنامه‌ها قرار دهد.

جعفری ابراز داشت: بصیرت یعنی اینکه راه‌های مقابله با دشمن را به خوبی درک کرد و در نهایت قدرت تحلیل سیاسی و احساس مسئولیت برای دفاع از ارزش‌ها را در خود تقویت کند.

وی ادامه داد: ۱۶ دی ماه سالروز شهادت شهدای هویزه و روز شهدای دانشجوست، دانشجویانی که حق را تشخیص داده و به وظیفه خود عمل کردند و در نهایت مظلومانه به شهادت رسیدند.

امام جمعه کوهبنان با استناد به بیانات رهبر فرزانه و متفکر انقلاب گفت:  باید در دانشگاه همیشه نبض انقلاب بزند و دانشجویان و اساتید روحیه انقلابی داشته باشند که اگر چنین شد همیشه در عرصه‌های علمی و پژوهشی پیشرو خواهند بود.

‌وی تأکید کرد: دانشجویان باید همواره در مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعات سیاسی و موضع‌گیری‌های قاطع و روشن به نفع اسلام و انقلاب حضوری گسترده و فعال داشته باشند و با دو بال علم و دانش همچنین جهتگیری سیاسی و انقلابی حرکت کنند.

جعفری یادآور شد: شاهد رسوایی و افشاگری کسانی هستیم که با نامه‌نگاری خود درخواست تشدید تحریم‌ها علیه ایران اسلامی شدند که این نشان از جهالت و حماقت این افراد دارد که قصد دارند که خود به نان و نوایی برسند و مردم را به سختی بیندازند.

خطیب جمعه کوهبنان تصریح کرد: دشمن همواره در صدد است که عناصر و نیروهای انقلابی و کارآمد در جایی مشغول به کار نباشند و زمینه منزوی شدن آنان فراهم شود.

وی ادامه داد: دشمنان همواره جدا کردن مردم از نظام را در دستور کار دارند که هرگز موفق به این کارها نخواهند شد.

جعفری بیان داشت: بحث حقوق‌های نجومی از گذشته تا حال برای خالی کردن دل مردم و کم کردن اعتماد مردم به نظام است و این روزنه‌ای است که دشمن از آن قصد سوء‌استفاده دارد، لذا توقع مردم از مسئولان این است که با این قشر برخورد انقلابی و قاطع صورت گیرد، حتی اگر بستگان و نزدیکان خودشان باشند.

وی ادامه داد: در بحث حقوق‌های نجومی عدم رسیدگی به این پرونده‌ها خیانت است و بدتر از آن توجیه کردن این موضوع است که آنان سهم خودشان را گرفته‌اند.

انتهای پیام/دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱