آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » محمدرضا برای انقلاب ،اسلام و رهبر به جبهه رفت
  • پنج شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۵ / ساعت ۱۱:۵۴:۰۸
  • شناسه خبر: 482330
مادر شهید محمدحسنی:
محمدرضا برای انقلاب ،اسلام و رهبر به جبهه رفت

خانم چرخی زاده مادر شهیدمحمد رضا محمدحسنی در دیدارنوجوانان حلقه صالحین پایگاه امام حسن مجتبی (ع) کوهبنان گفت : محمدرضا برای انقلاب ،اسلام و برای رهبر به جبهه رفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنان درآستانه سالروز شهادت کوچکترین شهید شهرستان کوهبنان جمعی از نوجوانان حلقه صالحین شهید محمدرضا محمد حسنی پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) کوهبنان با حضور در منزل این شهید بزگوار با مادر این نوجوانان آسمانی به گفتگو پرداختند.

توکلی سرگروه این حلقه تربیتی معرفتی درباره این دیدار اینگونه گفت : امام خامنه ای(مد ظله العالی) عزیز خیلی توجه خاصی به خانواده های شهدا دارند من وچند تن از اعضای حلقه طرح صالحین تصمیم گرفتیم به دیدن مادر این شهید بزرگوار برویم و این کاررا انجام دادیم ، رفتیم و با استقبال گرم آن مادر روبه رو شدیم .

مادر شهید که دلش گرفته بود از ما خواست تا به گلزارشهدا برویم ، قبول کردیم .بعد از درد ودل مادر شهید با پسرش در گلزار شهداء اینگونه لب به سخن گشود عزیز دلم ۱۳ سال بیشتر نداشت که شهید شد.

بچه های پرسیدند شما وپدرشان مخالفتی نکردید بااین سن کم به جبهه برود؟ مادرشهید پاسخ داد نه و ادامه داد او گفت «برای انقلاب ،خدا،اسلام ،برای رهبر،باید بروم وراه پسرعموهاییم را ادامه بدهم»

پسر عموهای محمدرضا بنام های عبدالمجید در فاو و درجریان عملیات بمباران هوایی شهید شد و علیرضا در بستان و در عملیات طریق القدس به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند.

بعد از آن یکی از بچه ها پرسید ؟چگونه موضوع جبهه رفتن را مطرح کردند؟ و مادرشهید پاسخ داد :روز اول گفت می خواهم به جبهه بروم گفتم نرو مادر خواستی برو سربازی تو۱۳سال بیشتر نداری اما او پافشاری کرد که می خواهم به جبهه بروم .

وی در پاسخ به این سئوال که آخرین دیدار شما باشهید چه زمانی بود گفت :سوار ماشین شد خودش میگفت مادر من می روم وشهید میشم شما لباس مشکی نپوشید هرچه کردید رهبرَاسلام ، گریه نکنید دشمنان روخوشحال نکنید.

بجه ها پرسیدند داستان دست بردن شهید در شناسنامه اش معروف است آیا این صحت دارد : خانم چرخی زاده پاسخ داد : بله درست است شناسنامه اش را دستکاری کرد او فقط ۱۳ سال داشت .

نوجوانان حلقه صالحین که بسیار متاثر شده بودند به مادر شهید قول دادند همین طوری که شهید گفتند رهبر راتنها نمی گذاریم وراه این شهید بزرگوار را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱