آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » مسؤولان برای قصور خود عذرخواهی کنند
  • شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ / ساعت ۱۰:۱۱:۰۰
  • شناسه خبر: 484709
امام جمعه کوهبنان :
مسؤولان برای قصور خود عذرخواهی کنند

امام جمعه کوهبنان گفت: جا دارد اگر در جایی کوتاهی شده با عذرخواهی در صدد رفع آن باشیم، زیرا مردم خادمان خود را تشخیص می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنان، حجت‌الاسلام عباس جعفری  در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان با دعوت همگان به تقوای الهی و انجام واجبات اظهار داشت: باید تلاش کنیم، طی سال بر معرفت علوی، فاطمی و ولایی خود بیفزاییم و برگزاری مراسم آن هم در ایام فاطمیه توفیقی است که باید شکرگزار این نعمت باشیم.

وی گفت: در روزهای پایانی سال قرار داریم، سنتی است که در این ایام خریدهای مردم بیشتر می‌شود، بنابراین باید به سفارش مقام معظم رهبری در راستای خرید اجناس داخلی و همچنین تقویت تولید داخلی و تولیدکنندگان کشورمان مبادرت ورزیم و از خرید اجناس خارجی به ویژه کالاهای قاچاق پرهیز کنیم.

خطیب جمعه کوهبنان تصریح کرد: باید با این اقدام خداپسندانه حمایت از تولید داخلی و وفاداری خود به ایرانی، مسلمان و شیعی بودن را ثابت و تلاش کنیم تا کارگر و کارخانه‌های ایرانی را تقویت کنیم.

وی عنوان کرد: با ابراز تأسف برخی سرمایه‌داران که در داخل کشور جان گرفتند به جای کار کردن خود و کارگرانشان به دنبال وارد کردن اجناس از خارج هستند، غافل از اینکه مقام معظم رهبری همواره بر تقویت تولید داخلی تأکید دارند.

جعفری گفت: از طرف دیگر کارکنان و حقوق‌بگیران کوهبنانی هم باید هوای اصناف شهرستان را داشته باشند و سعی کنند، مایحتاج خود را از بازار شهر خود تهیه کنند.

وی یادآور شد: در روزهای پایانی سال شاهد برگزاری جشن نیکوکاری در شهرستان هستیم که این مهم از دستورهای اسلام گرفته شده است که همواره به فکر نیازمندان باشیم و حقی را برای آنان در نظر بگیریم.

وی ادامه داد: از ۸ تا ۱۵ اسفندماه به عنوان هفته درختکاری نامیده شده و ۱۵ اسفندماه روز درختکاری است که باید درختان مورد نیاز در این زمان کاشته شوند و سعی کنیم از بوته‌ها و درختان به خوبی نگهداری کنیم.

امام جمعه کوهبنان گفت: مواظبت کنیم که درختان سبز ضربه نخورند، شکسته و قطع نشوند، زیرا آن‌ها زنده هستند و اگر خسارتی به درختان وارد شود یا قطع شوند، روی زمین و هوا اثرگذار است.

وی با استناد به سخنان رهبر فرزانه و متفکر انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: مردم با تبعیض، کم‌کاری و بی‌اعتنایی نسبت به مشکلات میانه‌ای ندارند و همواره در صدد هستند تا اقدام و عمل در بحث اقتصاد مقاومتی را شاهد باشند، البته خدمات زیادی انجام شده که با بیان آن‌ها باید مردم امیدوار شوند.

خطیب جمعه کوهبنان ابراز داشت: در سال آینده انتخابات را در پیش داریم، مردم بدانند، حضور آنان بسیار مؤثر است از طرفی اقتصاد مقاومتی مطالبه امام مسلمانان و عامه مردم است، پس جا دارد که فعالیت‌های کوچک و بزرگ برای مردم بیان شود.

جعفری اضافه کرد: جا دارد اگر در جایی کوتاهی شده با عذرخواهی در صدد رفع آنان باشیم، زیرا مردم خادمان خود را تشخیص می‌دهند و به موقع عمل می‌کنند.

وی خطاب به جوانان اذعان داشت: مراقب باشید، دسیسه‌های شیطان حتی در نماز شب با ایجاد عجب، ریا و تردید به سراغ شما نیاید تا در صراط مستقیم ثبات داشته باشید و آلت دست احزاب و گروه‌ها نشوید که شرف و افتخار نیست و از جناح‌بازی پرهیز کنید، اما به دنبال تحلیل سیاسی و بالابردن سطح آگاهی سیاسی خود باشید.

انتهای پیام/دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱