آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » فعالیت ۲۵ هیأت مذهبی در کوهبنان
  • یکشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۸:۵۷:۵۹
  • شناسه خبر: 490647
مسؤول اداره تبلیغات اسلامی کوهبنان:
فعالیت ۲۵ هیأت مذهبی در کوهبنان

مسؤول اداره تبلیغات اسلامی کوهبنان گفت: در حال حاضر ۲۵ هیأت مذهبی فعال در این شهرستان وجود دارد که در طول سال به‌ویژه ایام شهادت ائمه فعالیت ویژه دارند.

 حجت‌الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان در جلسه ستاد پنجمین دوره انتخابات شورای هیأت‌های مذهبی این شهرستان که با حضور مسؤولان برگزار شد، اظهار داشت: خداوند نعمت‌های فراوانی برای انسان در نظر گرفته که از جمله آن‌ها نعمت ولایت و رهبری است که در عید غدیر خم تکمیل و اطلاع‌رسانی جهانی شد.

وی افزود: خداوند در قرآن کریم بر بحث شکر نعمت‌ها تاکید فراوانی دارد از جمله ان‌ها نعمت ولایت و رهبری است که باید همواره قدردان آن باشیم.

امام جمعه کوهبنان خاطرنشان کرد: به برکت نعمت ولایت و امامت انسان‌ها در هر نقطه‌ای از جهان عزت و افتخار کسب کردند و در سایه وحدت و همدلی قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: باید به خود ببالیم که به‌واسطه نعمت ولایت و رهبری در حال حاضر ایران اسلامی در دنیا از عزت و اقتدار ویژه‌ای برخوردار است و کشور ما در حال حاضر ام‌القرای جهان اسلام است.

در ادامه حجت‌الاسلام احمدرضا قربانی مسؤول اداره تبلیغات اسلامی کوهبنان در این مراسم اظهار داشت: در حال حاضر ۲۵ هیأت فعال در شهرستان وجود دارد که در طول سال به‌ویژه ایام شهادت ائمه فعالیت ویژه دارند.

وی افزود: ساماندهی هیأت‌های مذهبی، نظارت و هدایت بر فعالیت آنان از جمله اهداف تشکیل شورای هیأت‌های مذهبی است تا در سایه وحدت و همدلی فعالیت کنند.

ربانی خاطرنشان کرد: هیأت‌های مذهبی از جمله مجموعه‌های فرهنگی هستند که به‌صورت خود جوش و مردمی تشکیل و فعالیت دارند که نقش مهمی در ظرفیت‌سازی فرهنگی و مذهبی دارند.

وی تصریح کرد: مبارزه با آسیب‌ها و انحرافات، استفاده بهینه از ظرفیت‌های دستگاه‌های فرهنگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی، نظارت، حمایت و سامان‌دهی و….از جمله اهداف شورای هیأت‌هایمذهبی است.

دبیر شورای هیآت مذهبی کوهبنان ادامه داد: استفاده از توان بالقوه و بالفعل تمام نیروهای هیأت‌های مذهبی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و دینی، جلب مشارکت و هدایت همکاری‌های مردمی از طریق صدور مجوز، هماهنگی فکری و عملی در فعالیت‌های هیآت مذهبی  و…از دیگر اهداف است.

وی تصریح کرد: پس از مراحل ثبت‌نام و معرفی افراد انتخابات در هفتم ماه صفر انجام شد تا پنج نفر اصلی و یک نفر به‌عنوان علی‌البدل از بین متقاضیان انتخاب شوند.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
بهمن ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« دی   اسفند »
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰