آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » نوزدهمین مانور سراسری زلزله در کوهبنان برگزار شد+ تصاویر
  • شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۵۷:۰۹
  • شناسه خبر: 496676
با حضور مسئولین شهرستان :
نوزدهمین مانور سراسری زلزله در کوهبنان برگزار شد+ تصاویر

نوزدهمین مانور سراسری زلزله با شعار ” مدرسه ایمن – جامعه تاب آور”در تمامی مدارس وبصورت نمادین دردبیرستان شهید مدرس باحضور مسئولین برگزار شد.

به گزارش  ۷۲عارف به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان کوهبنان ، نوزدهمین مانور سراسری زلزله با شعار ” مدرسه ایمن – جامعه تاب آور” ۸ آذرماه  همزمان با سراسرکشور در مدارس شهرستان کوهبنان وبه صورت نمادین دردبیرستان شهید مدرس برگزارشد.

محمد رضا مهدلو فرماندار ورئیس شورای آموزش وپرورش درپایان برگزاری مانوردرجمع مسئولین ودانش آموزان اظهار کرد: با توجه به خطر بالای زلزله در کشور و اهمیت ارتقای آمادگی مردم به ویژه جوانان و نوجوانان برای مواجهه با اثرات زلزله همه ساله مانور سراسری زلزله و ایمنی با همکاری دستگاهای ذیربط در مدارس کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال این مانور با شعار محوری ”مدرسه ایمن- جامعه تاب آور” و با مشارکت  جمعیت هلال احمر، آموزش و پرورش، سازمان دانش‌آموزی، مدیریت بحران فرمانداری، اورژانس، آتش‌نشانی، نوسازی مدارس،  نیروی انتظامی ، راهنمایی ورانندگی ، شهرداری و سایر دستگاه های مرتبط  با به صدا در آمدن زنگ زلزله روز چهارشنبه ۸ آذرماه در همه مدارس شهرستان اجرا شد.

مهدلو تصریح کرد : این مانور با هدف آشنایی دانش آموزان با زلزله و خطرات آن ، کاهش خسارات ناشی از زلزله بوسیله ارتقاء فرهنگ خودامدادی و دگرامدادی ، ایجاد و ارتقای مهارت های فردی و جمعی دانش‌آموزان و واکنش صحیح و سریع در برابر زلزله برگزار می‌شود.

رئیس شورای آموزش وپرورش گفت: در مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس امسال علاوه بر دانش آموزان و مسئولین مدارس، والدین دانش آموزان و سایر مردم محلات نیز آموزشهای لازم درخصوص مقابله با حوادث احتمالی  را فراگرفته و در برنامه مانور زلزله و ایمنی مشارکت داده می‌شوند.دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱