آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » پرداخت خسارت به ۱۰۰ واحد مسکونی دارای بیمه در کوهبنان
  • یکشنبه, ۳ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۱۳:۳۷
  • شناسه خبر: 498779
مدیرکل بیمه ایران استان کرمان خبر داد
پرداخت خسارت به ۱۰۰ واحد مسکونی دارای بیمه در کوهبنان

مدیرکل بیمه ایران استان کرمان گفت: در حال حاضر ۱۰۰ واحد مسکونی دارای بیمه در کوهبنان شناسایی شدند که بر اساس حق بیمه پرداختی ماهانه میزان خسارت به منازل و وسایل آنها تعلق می‌گیرد.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنان، پیش از ظهر امروز مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و مدیر عامل بیمه ایران نمایندگی کرمان در سفر به کوهبنان به اتفاق فرماندار کوهبنان از مناطق زلزله‌زده شهرستان کوهبنان بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید حسن عماد آبادی مدیرکل بیمه ایران استان کرمان اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰۰ خانه دارای بیمه در کوهبنان شناسایی شدند که بر اساس حق بیمه پرداختی ماهانه میزان خسارت به منازل و وسایل تعلق خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: ساختمان‌های مقاوم را ما آمادگی داریم که بیمه کنیم البته ساختمان‌هایی که مقاوم هستند و در زلزله دچار خسارت شده‌اند باز هم می‌توانند منازل خود را بیمه کنند تا در صورت ریزش از مزایای بیمه برخوردار شوند.

عمادآبادی خاطرنشان کرد: روزانه بیمه ایران حدود  ۳۰ میلیارد تومان خسارت در سطح کشور پرداخت می‌کند که به میزان ۱۰ میلیون تومان ۱۰ هزار تومان حق بیمه ماهانه دریافت می‌شود.

مدیرکل بیمه ایران استان کرمان ادامه داد: خانواده‌ها باید حق بیمه را به صورت  اقساطی پرداخت کنند چون ۳۷  پوشش بیمه‌ای مختلف در بیمه ایران داریم که در زمان بحران و حادثه به‌راحتی می‌توان از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند شد.

عمادآبادی تاکید کرد: هر چه بر تعداد بیمه‌شدگان افزوده شود در زمان بحران بار مالی دولت در ارائه خدمات کمتر خواهد شد.

محمدرضا حسنی‌سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: تاکنون به تعدادی از خانواده‌های معزز شهیدان و ایثارگران دهستان جور و شهر کوهبنان سرکشی شد و رئیس بنیاد شهید کشور در روزهای آینده به مناطق زلزله‌زده کوهبنان سفر کرده تا از نزدیک در جریان مسائل قرار گیرد.

انتهای پیام/دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱