آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » تعهد یک پزشک به معاینه بیماران در یلدای پس‌لرزه‌های کوهبنان
  • چهارشنبه, ۶ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۴۰:۰۹
  • شناسه خبر: 498799
تعهد یک پزشک به معاینه بیماران در یلدای پس‌لرزه‌های کوهبنان

این روزها که زلزله شب یلدا و پس‌لرزه‌های شدید آن مکان امنی برای مردم کوهبنان به جای نگذاشته و همه را آواره خیابان‌ها کرده است، تنها پزشک عمومی کوهبنان که مطب وی دچار خسارت شده در خدمت به مردم و هموطنان همچنان پای‌بند است و به معاینه رایگان بیماران در کنار خیابان و در دفتر کاری که در اختیارش گذاشته شده، اقدام می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنان، در حالی که زلزله مخرب شب یلدا مشکلاتی را برای مردم این شهرستان در پی داشت، مردانی با طبع بلند و همت ستودنی خود را وقف رفع مشکلات مردم و خدمت به آن‌ها کردند تا مرهمی بر دردهای ناپیدای کسانی باشند که در صبوری و گذشت زبانزد عام و خاص هستند.

این روزها که زلزله شب یلدا و پس‌لرزه‌های شدید آن مکان امنی برای کوهبنانی‌‌ها  به جای نگذاشته و همه را آواره خیابان‌ها کرده است، عبداللطیف رسولی تنها پزشک عمومی کوهبنان که مطب وی دچار خسارت شده، اما به سوگند خود در خدمت به مردم و هموطنان همچنان پای‌بند است و به معاینه رایگان بیماران در کنار خیابان اقدام می‌کند، جالب‌تر اینکه همکاران وی نیز در کنارش حضور داشته که این مهم موجب شگفتی همگان شد.

 ساعاتی بعد باز هم شاهد ایثار جوانمرد دیگری در شرایط بحران و زلزله در کوهبنان بودیم، فردی که دفتر کار خود را در اختیار پزشک متعهد شهر گذاشت تا وی در محیطی آرام و گرم و به دور از استرس بتواند، نسبت به معاینه بیماران اقدام کند و با وجود زلزله‌های پی‌درپی که عموماً بیش از چهار ریشتر بود و زمینه ترس و وحشت مردم را رقم زد، حتی برای لحظات کوتاهی هم کار طبابت و خدمات‌رسانی این پزشک تعطیل نشد.

خدا را شاکر هستیم که هنوز انسانیت نمرده است، این هم روی خوب زلزله بود تا انسان‌های اطراف خویش را بهتر بشناسیم و قدردان حضورشان باشیم، البته مردم شهر کوهبنان در اقدامی پسندیده به پاس خدمات صادقانه این فعال عرصه پزشکی به صورت حضوری و تلفنی از خدمات وی تقدیر کردند.

امروز و به‌همت ستاد بحران شهرستان با حضور رئیس مرکز و شبکه بهداشت و درمان کوهبنان، جانشین ناحیه مقاومت سپاه و جوانان داوطلب هلال‌احمر و بسیج، دو چادر برای معاینه و همچنین تزریقات برای این پزشک نصب شد تا بتواند در فضای آرام و عاری از استرس نسبت به معاینه بیماران اقدام کند.

این پزشک انسان‌دوست که کوهبنانی هم نیست در مناسبت‌های مختلف اقدام به ارائه خدمات رایگان به مردم بام فرهنگی استان دارد.

انتهای پیام/دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱