آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » کرمان| ۶۰ کانکس جدید به مردم زلزله‌زده کوهبنان تحویل داده می‌شود
  • چهارشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۰۵:۳۷
  • شناسه خبر: 499988
رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان:
کرمان| ۶۰ کانکس جدید به مردم زلزله‌زده کوهبنان تحویل داده می‌شود

رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه ۴۰ واحد مسکونی توسط سپاه راور در منطقه زلزله‌زده هجدک بازسازی می‌شود گفت: واگذاری بیش از ۶۰ کانکس جدید به مردم زلزله‌زده کوهبنان در حال انجام است.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنان،سرهنگ حجت‌الله پاداش امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمان با ارائه گزارشی از عملکرد بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان اظهار‌ داشت: امسال در ۱۰ ماهه گذشته در بسیج دانش‌آموزی ۳هزار دانش‌آموز بکارگیری شد و ۱۰۸ مدرسه توسط بسیجیان دانش‌آموز بهسازی شده است.

وی با بیان اینکه در کل استان بیش از ۲۹ هزار نفر در اردوهای جهادی شرکت کردند گفت: اعزام ۱۲۰ تیم پزشکی و درمانی را داشتیم و ویزیت رایگان به مردم در مناطق محروم انجام شد.

رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه دو طرح کشاورزی داریم که با تکنولوژی روز در حال اجرا است افزود: عدم همکاری بانکها باعث معطل نمودن بخشی از پروژه‌ها در استان است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بالغ بر ۳هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبار ما جذب شده که ۴۵۶ واحد اقتصاد مقاومتی در استان کرمان حمایت شدند خاطرنشان کرد: ۱۶۹ واحد اقتصاد مقاومتی نیز در حال حاضر در حال اجرا است.

پاداش با بیان اینکه بر ایجاد صنایع تبدیلی‌در استان  تاکید داریم و در هر شهرستان با توجه به نیاز آن شهرستان صنایع تبدیلی ایجاد کردیم گفت: در دهه فجر امسال افتتاحیه برخی از طرح‌ها در شهرستان‌ها انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در راستای حمایت از بخشهای تولیدی تفاهمی را با بانک داشتیم که تاکنون به ۲۵ نفر، مبلغ ۲۴۵ میلیون تومان کمک شده است افزود: برنامه‌های محرومیت‌زدایی را وظیفه خود می‌دانیم هر چند که این کار وظیفه دولت است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: امسال دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب ۱۲۴ پروژه عمرانی با قرارگاه محرومیت‌زدایی، قرارداد داشتیم که ۸۰ درصد این پروژه‌ها عملیاتی شده است.

وی بیان کرد: در شهرستان فهرج قرار بود ۱۰ خانه محرومین را تکمیل کنیم که امسال ۲۷ خانه محرومین تکمیل و واگذار شده است.

پاداش در مورد اقدامات سپاه ثارالله استان کرمان برای کمک به مردم زلزله‌زده در کرمانشاه افزود: در زلزله استان کرمانشاه وارد شدیم و ۸۵۰ نفر از گروه‌های جهادی کرمان در منطقه دالاهو مستقر شدند و ۱۵ کانکس مردمی در آنجا تحویل شد و بیمارستان صحرایی نیز راه‌اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه ۶ کانتینر اقلام ضروری مردم در منطقه کرمانشاه توزیع شد و زیرسازی بیش از ۵۰ کانکس انجام و کانکس به مردم واگذار شد گفت:  در بحث زلزله بخش کوهساران راور نیز ۴۵ کانکس در هجدک تحویل مردم شد.

رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه ۴۰ واحد مسکونی توسط سپاه راور در منطقه زلزله‌زده هجدک بازسازی می‌شود تصریح کرد: ۳۵ کانکس نیز در کوهبنان تحویل داده شده و واگذاری بیش از ۶۰ کانکس جدید نیز در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه سپاه در بحث بیابانزدایی از استان و کشور نیز وارد شده است گفت: ۱۸۰ هکتار بیابان‌زدایی توسط بسیج سازندگی انجام شده و ۳۴ هزار اصله درخت در این مناطق غرس شده است.

انتهای پیام/دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱