آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » یاری رسانی مبلغان به زلزله زدگان کوهبنان
  • دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۳۷:۰۱
  • شناسه خبر: 500378
معاون تبلیغ حوزه علمیه کرمان خبر داد:
یاری رسانی مبلغان به زلزله زدگان کوهبنان

معاون تبلیغ حوزه علمیه کرمان گفت: با توجه به وقوع زمین لرزه‎های متعدد در این شهرستان و وارد شدن خسارت‎های مادی و معنوی به هم وطنان عزیزم، روحانیت همانند همیشه به یاری مردم شتافته است.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنانحجت الاسلام عباس رضایی معاون تبلیغ حوزه علمیه کرمان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از کمک مبلغین استان کرمان به زلزله زدگان شهرستان کوهبنان خبر داد و گفت: با توجه به وقوع زمین لرزههای متعدد در این شهرستان و وارد شدن خسارتهای مادی و معنوی به هم وطنان عزیزم، روحانیت همانند همیشه به یاری مردم شتافته است.

وی افزود: در همین راستا معاونت تبلیغ حوزه علمیه کرمان از مبلغین سراسر استان درخواست کرد تا در مناطق تبلیغی خود اعم از مساجد، تکایا، مدارس و … مردم را به پرداخت کمکهای نقدی و غیرنقدی تشویق کنند و پس از جمعآوری کمکها و تحویل آن به رابطین هجرت شهرستانها، این هدایا در اسرع وقت به مناطق مورد نظر ارسال شود.

معاون تبلیغ حوزه علمیه کرمان ادامه داد: با همت مبلغین استان تا به حال بیش از شانزده میلیون تومان جمع آوری شده است که شهرستانهای کرمان، رفسنجان و زرند بیشترین سهم از کمکها را به خود اختصاص دادهاند.

وی در رابطه با محل هزینه کرد کمکهای مردمی گفت: در نظر داریم مبالغ جمع آوری شده ابتدا برای تهیه کانکس هزینه گردد و درصورت بی نیازی منطقه از کانکس، برای موارد مورد نیاز دیگر هزینه گردد.

حجت الاسلام رضایی به چگونگی تهیه کانکس و توزیع آن اشاره کرد و افزود: برای اینکه مطمئن باشیم کانکسها حتما خریداری میشوند و به افراد دارای اولویت میرسند، با یکی از معتمدین هماهنگیهای لازم انجام شده و تهیه کانکس و توزیع آن میان افراد نیازمند بر عهده وی قرار داده شده است.

وی در پایان به دیگر برنامههای معاونت تبلیغ حوزه علمیه کرمان در قبال مناطق زلزله زده اشاره کرد و بیان داشت: طرح جمعآوری کمکهای مالی از طریق مبلیغن سراسر استان همچنان ادامه دارد و در کنار این طرح، اعزام مبلغین برای تبلیغ جهادی در مناطق زلزله زده در دستور کار است و تا به حال جمعی از مبلغین استان اعلام آمادگی کردهاند که پس از هماهنگیهای لازم، این افراد به شهرستان کوهبنان اعزام خواهند شد.

انتهای پیامدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱