آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » روستای جور بعنوان روستای پایلوت اقتصاد مقاومتی در کوهبنان
  • سه شنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۵۲:۲۸
  • شناسه خبر: 500972
فرمانده سپاه ثارالله عنوان کرد:
روستای جور بعنوان روستای پایلوت اقتصاد مقاومتی در کوهبنان

به دستور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مطالعات محرومیت زدایی روستای زلزله زده جور کوهبنان در زمینه های اقتصادی با عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی آغاز شد.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنان ، عصر دیروز سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به منظور بررسی روند اسکان موقت آسیب دیدگان زلزله سی ام آذر کوهبنان به این شهرستان آمد.

در این بازدید یک روزه سردار غلامی رئیس بسیج سازندگی و محرومیت زدایی کشور و  سردار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و جمعی از مسئولین استانی و  شهرستانی وی را همراهی کردند.

سردار ابوحمزه پس از بازدید از مناطق زلزله زده  در جلسه ای که به همین منظور در سپاه کوهبنان تشکیل شد حضور یافت و تسریع و ساماندهی اسکان موقت و سپس اسکان دائمی زلزله زدگان را خواستار شد.

سرهنگ زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهبنان در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار بسیج ماحصل این بازدید و جلسه و نتایج حاصل از آن را برای مردم دهستان جور و کوهبنان خوب ارزیابی کرد و گفت:  در بحث قرارگاه پیشرفت و آبادانی مطالعاتی درباره  روستای بیشتر آسیب دیده ی جور صورت گرفته که در این جلسه مقرر شد این روستا زیر ساخت های کشاورزی ، صنایع دستی، مشاغل خانگی، کشت الگو زعفران و گیاهان دارویی  توسط بسیج سازندگی کشور تکمیل شود و این روستا بعد از مطالعات در صورت داشتن پتانسیل های لازم بعنوان روستای پایلوت اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گیرد.

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹