آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » ۱۰گروه جهادی از یزد، ایام نوروز راهی مناطق زلزله زده کوهبنان می شوند
  • دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۹:۴۳
  • شناسه خبر: 501277
دبیر طرح اعتلای بسیج سازندگی استان یزد:
۱۰گروه جهادی از یزد، ایام نوروز راهی مناطق زلزله زده کوهبنان می شوند

دبیر طرح اعتلای بسیج سازندگی استان یزد از برگزاری اردو‌های جهادی در ایام نوروز خبر داد و گفت: در ایام نوروز امسال گروه‌های مختلف از اقشار بسیج و نهادهای مردمی در قالب ۱۰ گروه جهادی در مناطق زلزله زده کرمانشاه و محروم داخل استان به خدمت‌رسانی می‌پردازند.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنان، دبیر طرح اعتلای بسیج سازندگی استان یزد از برگزاری اردو‌های جهادی در ایام نوروز خبر داد و گفت: در ایام نوروز امسال گروه‌های مختلف از اقشار بسیج و نهاد‌های مردمی در قالب ۱۰ گروه جهادی در مناطق زلزله زده کرمانشاه و محروم داخل استان به خدمت‌رسانی می‌پردازند.

علی پورمیرزایی اظهار داشت: اردو‌های جهادی از ۲۳ اسفند ماه آغاز و تا ۱۵ فروردین ادامه خوادهد داشت و در این ایام نزدیک به ۴۰۰ نفر در اردو‌های هفت الی ۱۰ روزه به مناطق اعزام می‌شوند.

وی با بیان این که ۸۰ درصد از این افراد به مناطق زلزله زده کوهبنان اعزام می‌شوند گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته ۲۰ خانه که صاحبان آن‌ها استطاعت مالی ندارند شناسایی شده و گروه‌های جهادی اعزامی در مدت حضور خود در آن جا در عرصه عمرانی و خانه سازی برای این خانوار‌ها خدمت رسانی خواهند داشت.

پورمیرزایی با بیان این که اعضای گروه‌های جهادی عمدتاً از جوانان هستند افزود: سعی شده از تخصص‌های مختلف به ویژه متخصیص عمرانی و فنی در گروه‌ها حضور داشته باشند. بسیج اصناف نیز قول تامین نیروی متخصص را داده تا در کنار جوانان گروه کار‌ها به درستی انجام شود.

وی با اعلام نیاز شدید به کمک‌های مردمی گفت: نیروی کار و انسانی وجود دارد، اما به کمک‌های مالی و غیر نقدی مردم نیاز است. خانوار‌های زیادی وجود دارند که اگر به آن‌ها کمک نشود شاید تا آخر عمر باید در کانکس زندگی کنند.

وی اظهار داشت: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۵۰۴۱-۷۲۱۱-۱۱۳۶-۳۳۱۴ متعلق به جبهه فرهنگی استان واریز کنند.دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱