آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » کمک به ساخت و ساز منازل مسکونی زلزله زدگان کوهبنان، اولویت جدی است
  • پنج شنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۰:۲۵
  • شناسه خبر: 502286
امام جمعه کوهبنان:
کمک به ساخت و ساز منازل مسکونی زلزله زدگان کوهبنان، اولویت جدی است

امام جمعه کوهبنان، کمک به ساخت و ساز منزل از اصلی ترین نیازهای مردم است و در کنار آن مسائل بهداشتی و درمانی هم نیاز است.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ۷۲عارف کوهبنان، حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان در خصوص آخرین وضعیت زلزله زدگان این شهرستان بیان داشت: در بخش اسکان دائمی زلزله زدگان و ساخت وساز منازل، اقداماتی انجام شده و  چند نفری وارد خانه های نوساز شدند؛ برای دریافت وام هم عده ای تشکیل پرونده داده اما هنوز تعداد زیادی باقی ماندند.

 

وی با اشاره به اینکه گرچه در رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان کارهای زیادی انجام شده اما مشکلات زیادی هم باقی است و آن طور که توقع می رفت تا دولت در هنگام بحران با سرعت عمل کند، محقق نشد؛ درباره اسکان موقت هم توضیح داد: کانکس ها به ضرورت و بیشتر توسط خیرین تهیه و در اختیار مردم قرار گرفته و هنوز هم تعداد زیادی کانکس لازم است و نسبت به اطلاع رسانی که شد خیرین خوب وارد شدند گرچه جای اطلاع رسانی بیش از این وجود دارد.

 

امام جمعه کوهبنان ادامه داد: خیرین حتی در ساخت مدرسه و منزل برای نیازمندان نیز ورود کردند و اقدامات خیرین جلوتر از دولت است گرچه بنیاد مسکن هم ورود خوبی داشته اما به نظر می رسد نسبت به آن سرعتی که در وقت بحران{از دولت} مورد انتظار است کوتاهی شده است.

 

وی اظهار داشت: به گفته مسئولان امر تا پایان تابستان امسال بسیاری از منازل باید بازسازی و تحویل مردم شود و با توجه به این امر کمک به ساخت و ساز منزل از اصلی ترین نیازهای مردم است و در کنار آن مسائل بهداشتی و درمانی هم نیاز است.دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱