آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » محور زرند – سیریز به طول 60 کیلومتر افتتاح شد
  • چهارشنبه, ۱ خرداد ۱۳۹۲ / ساعت ۰۵:۳۴:۱۷
  • شناسه خبر: 5329
محور زرند – سیریز به طول 60 کیلومتر افتتاح شد

 72 عارف :  محور زرند – سیریز به طول 60 کیلومتر افتتاح شد برای بهره برداری از این طرح 450 میلیارد ریال هزینه شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری  72 عارف از  کوهبنان، با افتتاح این طرح بهره برداری از 738 کیلومتر در حوزه راه استان کرمان شامل باند دوم، بزرگراه، راه اصلی و روستایی […]

 72 عارف :

 محور زرند – سیریز به طول 60 کیلومتر افتتاح شد

برای بهره برداری از این طرح 450 میلیارد ریال هزینه شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری  72 عارف از  کوهبنان، با افتتاح این طرح بهره برداری از 738 کیلومتر در حوزه راه استان کرمان شامل باند دوم، بزرگراه، راه اصلی و روستایی به ارزش 510 میلیارد تومان به طور رسمی آغاز شد.

کارخانه کک سازی قطران زرند نیز با حضور رئیس جمهور افتتاح شد. برای این کارخانه با ظرفیت تولید 800 هزار تن کک و اشتغال 500 نفر 250 میلیارد تومان هزینه شد. این کارخانه، جنب کارخانه کک سازی سابق زرند در نزدیکی این شهر قرار دارد.

رئیس جمهور هم­چنین برای افتتاح کارخانه فرآوری زغال سنگ پابدانا به شهرستان کوهبنان هم سفر کرد. کارخانه فرآوری زغال سنگ پابدانا، قابلیت تبدیل 500 هزار تن زغال سنگ به کنسانتره را دارد.

طرح فرآوری زغال سنگ پابدانا که 50 میلیارد تومان هزینه داشت، با بهره مندی از جدیدترین فناوری در مدت 23 ماه راه اندازی شد. در این کارخانه 250 نفر مشغول به کار شده اند.

مصیب توکلیدیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱