آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » سوء تدبیر علت کاهش تولید زغال سنگ در استان کرمان
  • سه شنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ / ساعت ۰۹:۰۱:۳۲
  • شناسه خبر: 53823
سوء تدبیر علت کاهش تولید زغال سنگ در استان کرمان

نماینده‌ی مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌ طور حتم کاهش تولید زغال سنگ و بیکاری کارگران معادن زرند و کوهبنان باعث بیکاری کارگران کارخانجات کک سازی این شهرستان می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی 72عارف از کوهبنان ،«حسین امیری خامکان» در خصوص مشکلات بخش صنعت شهرستان‌های زرند و کوهبنان گفت: شهرستان […]

5-404.jpg نماینده‌ی مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌ طور حتم کاهش تولید زغال سنگ و بیکاری کارگران معادن زرند و کوهبنان باعث بیکاری کارگران کارخانجات کک سازی این شهرستان می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی 72عارف از کوهبنان ،«حسین امیری خامکان» در خصوص مشکلات بخش صنعت شهرستان‌های زرند و کوهبنان گفت: شهرستان زرند جزو مناطق صنعتی و معدنی کشور است، طوری‌که بخش اعظمی از زغال سنگ کشور در این منطقه تولید می‌شود.

نماینده‌ی مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متأسفانه به علت سوءتدبیر و مدیریت مسئولان ذی‌ربط تولید زغال سنگ در شهرستان زرند و کوهبنان بسیار کاهش یافته است،طوری‌که حتی زغال سنگ مورد نیاز کارخانجات کک‌سازی این شهرستان هم از معادن منطقه تأمین نمی‌شود.

امیری خامکان، اظهار کرد: باتوجه به اینکه اشتغال شهرستان زرند و کوهبنان براساس معادن زغال سنگ تأمین می‌شود متأسفانه به علت کاهش تولید زغال سنگ نرخ بیکاری در زرند و کوهبنان بسیار افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: چندی پیش جلسه‌ای با وزیر صنعت، معدن و تجارت داشتم که در این نشست در خصوص کاهش تولید زغال سنگ شهرستان زرند و کوهبنان و نگرانی کارگران معادن تذکر جدی به وزیر دادم.

نماینده‌ی مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به طور حتم کاهش تولید زغال سنگ و بیکاری کارگران معادن باعث بیکاری کارگران کارخانجات کک‌سازی که زغال‌سنگ مصرف می‌کنند می‌شود به همین جهت وزیر صنعت معدن و تجارت باید هر چه سریع‌تر از کاهش تولید زغال سنگ در زرند وکوهبنان و بیکاری کارگران معادن و کارخانجات کک‌سازی جلوگیری کند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، خاطرنشان کرد: چندی پیش به همراه معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص بررسی و رسیدگی به مشکلات معادن بازدیدی از منطقه معادن زغال سنگ زرند و کوهبنان داشتیم.

 منبع : ایسنا

انتهای پیام/دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱