آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » خواهران شما با سلاح برنده خود که همان حجاب اسلامی است فردای دشمنان را تیره کنید.
  • شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۳ / ساعت ۱۲:۳۱:۴۳
  • شناسه خبر: 67938
برگی از وصیت نامه شهید محسن بیگی :
خواهران شما با سلاح برنده خود که همان حجاب اسلامی است فردای دشمنان را تیره کنید.

شهید اکبر محسن بیگی طغرالجردی : خواهران شما با سلاح برنده خود که همان حجاب اسلامی است فردای دشمنان خصوصا منافقان را تیره کنید.    به گزارش 72عارف از کوهبنان شهید اکبرمحسن بیگی یکم شهریور1348در روستای طغرالجرد چشم به جهان گشود پدرش مختار و مادرش مریم نام داشت دانش آموزسال چهارم متوسطه بود به عنوان […]

شهید اکبر محسن بیگی طغرالجردی : خواهران شما با سلاح برنده خود که همان حجاب اسلامی است فردای دشمنان خصوصا منافقان را تیره کنید.

   به گزارش 72عارف از کوهبنان شهید اکبر محسن بیگی طغرالجردی شهید اکبرمحسن بیگی یکم شهریور1348در روستای طغرالجرد چشم به جهان گشود پدرش مختار و مادرش مریم نام داشت دانش آموزسال چهارم متوسطه بود به عنوان بسیجی درجبهه حضوریافت درتاریخ 22دی1365 درشلمچه براثراصابت ترکش به شهادت رسید مزاروی درگلزارشهدای زادگاهش واقع است.  از وی آثار قلمی  به یادگار مانده است که دل هر صاحب دلی را به اندیشه وا می دارد وی نویسنده نمایشنامه ای به نام شکست است که متن آن موجود است .

وصیت نامه این شهید همچون وصیت نامه ی تمامی  کبوتران سبکبال مملو از عشق به ولایت و اسلام است .حرف های سراسر درد از سوز عشق که واژه به واژه آن بوی خدا می دهد …

متن وصیت نامه شهید اکبر محسن بیگی
بسم الله الرحمن الرحیم
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله اموات بل احیاء و عند ربهم یرزقون
بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و با سلام بر مولا و آقا امام زمان (عج) و نایب برحقش امام خمینی و با سلام بر رزمندگان اسلام و شهدان راه خدا و طریق حق و حقیقت
باید خدا را شکر گذار باشیم که ما را در این عصر عصری که ظلم و ستم در حال فنا است، عصری که اسلام و قرآن در حال پایداری است،‌آفرید و باید برای این شکر گذاری دست به سوی پروردگار صفات بلند کرده و برای سلامتی امام امت دعا کنیم و همگی ندا سردهیم، خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.
سلام بر شما مادر عزیز و مهربان و گرامی تر از جانم و با سلام به مادران محترم شهدا ، آری ای مادر شما در روز قیامت در نزد فاطمه سلام الله علیها روسفید هستید چرا که فرزندانی چون رشیدی ها،‌حسن بیگی ها ، صیفوری و کاظمی ها را در دامان پاک خود پروریده و در راه خدا هدیه کرده اید، آری ای مادران و مادر گرامی در روز تشییع  جنازه ام آنقدر مهدی،‌مهدی بزنید تا مهدی را در کنار خود و روز منافقان را تیره ببینید.سلام بر شما پدر عزیز و پدران شهدا،‌درود خدا بر شما دلیرمردان که تمام روزها زحمت کشیده و خرجی خانواده را با دستهای پینه بسته تهیه نموده و آنگاه فرزندتان را تقدیم راه خدا و اسلام می کنید و کشته شدن در راه خدا را افتخار می دانید.
سلام بر پدران مهربانم و برادران شهدا، آری ای برادر هر چند که من شهید شده ام،‌شما نگذارید که سلاح من بر روی خاکهای سوزان و گرم جبهه های جنوب و غرب کشور بیفتد و دشمنان اسلام خوشحال شوند. شما ندای هل من ناصر ینصرنی ابا عبدالله را لبیک گفته و جبهه های نبرد را ترک نکنید،‌چرا که ابرقدرتها چشم امید به متفرق شدن ملت مسلمان ایران دوخته، تا اینکه خدای نکرده مثل کوفیان امام و جبهه را ترک گویید و دنیای ظلم خود را گسترش دهد و اسلام عزیز را تحت تسلط یزیدیان قرار دهد، دیده می شود که برادران شهدا به جای اینکه تقوی پیشه کرده و راه ایمان واقعی را در پیش گیرند، شهید خود را دستاویز رسیدن به مقامات دنیا قرار داده اند. پس زشت است این کارهای فانی پذیر، انشاءالله خداوند همه ما را راهنمایی و هدایت کند.
سلام بر شما خواهران مهربان که مهربانی مادر و خواهر را نمی توان با زبان الکن بیان کرد و با سلام به خواهران شهدا، خواهران شما با سلاح برنده خود (که همان حجاب اسلامی است) و برنده تر از نیزه ای است که به گلوی نامبارک صدامیان وارد می آید. فردای دشمنان خصوصا منافقان را تیره کنید. امیددارم که روزی فرا رسد همچنانکه آرزوی تمامی مسلمین و افراد حزب الله است دیگر کسی نباشد که حجاب را کنار زند و خود را با این عمل زشت نشان دهد.
و با سلام بر شما ملت حزب الله که هم اکنون در کنار خاک گلگون کفنان نشسته اید، باید بگویم در شبهای حمله و رزمندگان حال دیگری دارند. شب حمله وداع یاران است، شب عشق است،‌شب راز و نیاز و گریه های شبانه است و برادران یکدیگر را در آغوش می گیرند و می بوسند و به یکدیگر وصیت می کنند از یکدیگر در روز قیامت طلب شفاعت می کند.
دعاهای خالصانه ؟؟؟گوش زمان را نوازش می دهد، عجیب است که شهدا مشخصند،‌ تقریبا برادران همه می دانند چه کس شهید خواهد شد،‌چهره شهید در شب حمله نورانی است،‌حرکتش ، نگاهش، گفتارش و خلاصه همه و همه رفتارش شهادت است. چونکه او مسافر بهشت است. بچه ها از یکدیگر حلالیت می طلبند عده ای نماز می خوانند،‌ گروهی دعا می خوانند، عده ای هم مشغول نوشتن وصیت نامه های خود هستند، یکی به همسرش می اندیشد، دیگری به چهره خندان پسرش و آن یکی به لبخندهای دلنواز دخترش و یکی دیگر به چهره مهربان مادر و پدرش، آری یاد خدا همه اینها را از ذهن او پاک می کند عشق خدا دیگر عشقها را تحت الشعاع خود قرار می دهد. پس به سوی جبهه بشتابید که جبهه مدرسه عشق است. و در آخر با سلامی پربار و دگربار به مادر گرامی و مهربانم همگی شما را به خدای متعال می سپارم و برای همگی بندگان به عنوان یک حقیر ضعیف درگاه او طلب مغفرت و راهنمایی دارم.

در منطقه انتظار اکبر محسن بیگی 3دی1365 – والسلامدیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹