آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » براندازی نظام در فتنه ۸۸ توهمی بیش نبود
  • دوشنبه, ۸ دی ۱۳۹۳ / ساعت ۱۰:۳۰:۴۵
  • شناسه خبر: 69074
امام جمعه کوهبنان:
براندازی نظام در فتنه ۸۸ توهمی بیش نبود

امام جمعه کوهبنان گفت: در فتنه ۸۸ دشمن تمام توان و قدرت خود را به‌کار گرفت تا کار انقلاب را یکسره کند اما این توهمی بیش نبود. به گزارش  ۷۲عارف  از کوهبنان، حجت‌الاسلام عباس جعفری در جلسه هماهنگی مراسم ۹ دی ماه این شهرستان گفت: شرکت در مراسم روز ۹ دی ماه از وظایف ملی، مذهبی […]

امام جمعه کوهبنان گفت: در فتنه ۸۸ دشمن تمام توان و قدرت خود را به‌کار گرفت تا کار انقلاب را یکسره کند اما این توهمی بیش نبود.

خبرگزاری فارس: براندازی نظام در فتنه 88 توهمی بیش نبود

به گزارش  ۷۲عارف  از کوهبنان، حجت‌الاسلام عباس جعفری در جلسه هماهنگی مراسم ۹ دی ماه این شهرستان گفت: شرکت در مراسم روز ۹ دی ماه از وظایف ملی، مذهبی و سیاسی ماست چراکه ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی زندگی می‌کنیم که ولایت و رهبری جامعه را نایب عام ولی‌عصر (عج) بر عهده دارد.

وی ادامه داد: امام راحل مردم را به خوبی باور داشت و به آنان اعتماد کرد بنابراین مردم هم تا جایی که در توان داشتند، همت کردند بنابراین ایمان امام خمینی به خدای بزرگ همراه با ایمان و اعتماد به مردم موجب خلق حماسه‌ای بزرگ در سال ۵۷ شد.

امام جمعه کوهبنان تصریح کرد: طی دوران استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی هر جا مشکلی برای نظام به وجود آمده، حضور گسترده مردم در کنار ولایت و رهبری کارها را حل و فصل کرده چراکه امام راحل و مقام معظم رهبری در حقیقت بر قلوب و دل‌ها رهبری داشتند.

وی اظهار کرد: طی چندین سال گذشته چندین فتنه توسط دشمنان و بدخواهان نظام در مقاطع مختلف طراحی شد به گونه‌ای که در فتنه ۸۸ دشمن تمام توان و قدرت خود را به‌ کار گرفت تا با استفاده از طراحی‌های مختلف بتواند کار انقلاب را یکسره کند اما این توهمی بیش نبود چراکه بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری و حضور گسترده مردم طومار فتنه را در هم پیچید و مردم بار دیگر از انقلاب اسلامی حمایت جدی کردند.

جعفری گفت: از ۲۲ خرداد تا نهم دی ایران اسلامی روزهای پرالتهابی را پشت سر گذاشت اما مردم صبور و بصیر ایران اسلامی با ولایت‌پذیری و موقعیت‌شناسی در مقابل فتنه‌گران ایستادند و فتنه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن خاموش کردند.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹