آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » با چنگ زدن به دامان قرآن و ولایت می توان همواره در سخت ترین فتنه ها از حق حمایت کرد
  • سه شنبه, ۹ دی ۱۳۹۳ / ساعت ۱۸:۱۵:۴۷
  • شناسه خبر: 69258
مسئول شورای فرهنگی امامزاده سید سلیمان (ع)کوهبنان
با چنگ زدن به دامان قرآن و ولایت می توان همواره در سخت ترین فتنه ها از حق حمایت کرد

مسئول شورای فرهنگی امامزاده سید سلیمان (ع)کوهبنان گفت با چنگ زدن به دامان قرآن و ولایت می توان همواره در سخت ترین فتنه ها از حق حمایت کرد . حجت الاسلام و المسلمین جسمانی مسئول شورای فرهنگی امامزاده سید سلیمان علیه السلام شهرستان کوهبنان در گفتگو با خبرنگار ۷۲عارف گفت: ۹ دی در واقع نمونه […]

مسئول شورای فرهنگی امامزاده سید سلیمان (ع)کوهبنان گفت با چنگ زدن به دامان قرآن و ولایت می توان همواره در سخت ترین فتنه ها از حق حمایت کرد .

حجت الاسلام و المسلمین جسمانی مسئول شورای فرهنگی امامزاده سید سلیمان علیه السلام شهرستان کوهبنان در گفتگو با خبرنگار ۷۲عارف گفت: ۹ دی در واقع نمونه ای بسیار مهمی در تاریخ است که نشان دهنده ی پیروزی حق بر باطل است و می توان بعنوان نگینی در تاریخ بدرخشد ، برای نجات کسانی که در آینده دچار فتنه ها خواهند شدجسمانی (1)

وی ادامه داد آیندگان می توانند با رجوع به این واقعه تاریخی عبرت گرفته و در امتحانات الهی که همان فتنه هاست سربلند بوده و در زمره طرفداران حق و حقیقت باشند.

جسمانی خاطر نشان کرد دو درس مهمی که از واقعه ۹ دی می توان گرفت عبارتند از اول اینکه می توان در پناه قران که نام دیگر آن فرقان و یعنی جدایی حق از باطل است در فتنه ها که تشخیص دوست از دشمن و حق از باطل بسیار سخت است به آسانی دوست را شناخته و حق را دریافت.

وی ادامه داد چون افراد می توانند عملکرد این دو گروه را با آیات قرآن تطبیق دهند و هر کدام با آیات قرآن سنخیت داشته باشد حق است و در غیر این صورت باطل است.

مسئول شورای فرهنگی امامزاده سید سلیمان (ع) کوهبنان تصریح کرد دومین درساین است که هر کس با ولایت باشد با راهنمایی ولایت مطمئناً در فتنه ها راه حق را از باطل تشخیص خواهد داد .

وی گفت نتیجه می گیریم با چنگ زدن به دامان قرآن و ولایت می توان همواره در سخت ترین فتنه ها از حق حمایت کرد.

انتهای پیام /

مطالب بیشتر در 72عارفدیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹