آمار

صفحات پاپ آپ

72عارف کوهبنان » شیاطین محبت پیامبر (ص) در قلوب مردم را بر نمی‌تابند
  • جمعه, ۳ بهمن ۱۳۹۳ / ساعت ۲۲:۰۲:۱۰
  • شناسه خبر: 72756
شیاطین محبت پیامبر (ص) در قلوب مردم را بر نمی‌تابند

امام جمعه کوهبنان گفت: خداوند مهر و محبت نبی مکرم اسلام را در قلوب مردم جهان جای داد اما شیاطین و استکبار این موضوع را بر نمی‌تابند.  به گزارش ۷۲عارف حجت‌الاسلام عباس جعفری امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کوهبنان اظهار کرد: خداوند از پیامبر اکرم (ص) به عنوان رحمت‌للعالمین، […]

امام جمعه کوهبنان گفت: خداوند مهر و محبت نبی مکرم اسلام را در قلوب مردم جهان جای داد اما شیاطین و استکبار این موضوع را بر نمی‌تابند.

خبرگزاری فارس: شیاطین محبت پیامبر (ص) در قلوب مردم را بر نمی‌تابند

 به گزارش ۷۲عارف حجت‌الاسلام عباس جعفری امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کوهبنان اظهار کرد: خداوند از پیامبر اکرم (ص) به عنوان رحمت‌للعالمین، خلق عظیم و مهربان بی‌پایان یاد کرده و وجود ایشان مایه وحدت و همدلی همه امت‌ها به ویژه جهان اسلام است.

وی ادامه داد: خداوند مهر و محبت نبی مکرم اسلام را در قلوب مردم جهان جای داد اما شیاطین و استکبار این موضوع را بر نمی‌تابند و همیشه تاریخ درصدد ضربه زدن به وحدت و همبستگی و همچنین مانع رشد و تعالی بندگان خدا هستند چراکه آنان از این وحدت به شدت هراس دارند.

امام جمعه کوهبنان تصریح کرد: دشمنان اسلام و مسلمین طی سال‌های گذشته به طور متناوب به هر شیوه ممکن به حضرت رسول توهین و مسلمانان را تحقیر می‌کنند تا از اسلام چهره‌ای خشن در دید مردم جهان به نمایش بگذارند.

سید مجتبی هاشمی فرماندار کوهبنان نیز به خبرنگار فارس گفت: از نخستین روزهای استقرار حکومت اسلامی به دست نبی مکرم اسلام (ص) دشمنان که منافع خود را در خطر دیدند به مبارزه با ایشان و اسلام پرداختند.

وی اظهار کرد: در روزهای گذشته یکی از نشریات وابسته و مزدور به استکبار جهانی به ساحت نبی مکرم (ص) اهانت کرد و مورد حمایت‌های مالی و فکری استکبار جهانی و بعضی از سران مزدور کشورهای اروپایی و عربی قرار گرفت.

هاشمی تصریح کرد: با این حرکت زشت قلب مسلمانان و آزادی‌خواهان سراسر جهان جریحه‌دار شد بنابراین آنان در یک حرکت خودجوش به خیابان‌ها ریختند و با فریادهای الله‌اکبر، لبیک یا رسول‌الله و … نفرت و انزجار خود را از این عمل زشت ابراز داشتند.

فرماندار کوهبنان گفت: نام نبی مکرم اسلام (ص) بر روی قلوب مردم جهان حک و گوشت و خون مردم جهان با مهر و محبت نبی مکرم اسلام عجین شده بنابراین این حرکات زشت و بی‌شرمانه هیچ خللی در جهان اسلام ایجاد نمی‌کند.

انتهای پیام/دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی

تلگرام 72عارف

آرمان کرمان

72عارف در آپارات

اخبار 72عارف کوهبنان در خبرگزاری دانا

دانلود آخرین ورژن سلام

تقویم شمسی
فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱